متین دانلود

  • تاریخ : ۱۱ام مرداد ۱۳۹۷

بازی موردانتظار Fallout 76 تا مدتی دیگر عرضه خواهد شد و در حال حاضر پرسش‌های بسیاری در خصوص محتوای آینده آن، ذهن طرفداران این بازی را به خود مشغول کرده است. برای آن دسته از افرادی که احتمالاً اطلاعی در این خصوص ندارند باید بگوئیم که پیت هاینز (Pete Hines) بار دیگر تائید کرد که […]

تائید شد: Fallout 76 حاوی هیچگونه سیزن پس و بسته الحاقی پولی نخواهد بود

بازی موردانتظار Fallout 76 تا مدتی دیگر عرضه خواهد شد و در حال حاضر پرسش‌های بسیاری در خصوص محتوای آینده آن، ذهن طرفداران این بازی را به خود مشغول کرده است. برای آن دسته از افرادی که احتمالاً اطلاعی در این خصوص ندارند باید بگوئیم که پیت هاینز (Pete Hines) بار دیگر تائید کرد که هیچگونه سیزن پسی (Season Pass) برای بازی Fallout 76 در نظر گرفته نشده است.

پیت هاینز، معاون بخش روابط عمومی و بازاریابی شرکت بتسدا سافتورکس (Bethesda Softworks)، به مجله رسمی پلی‌استیشن گفت که بتسدا قصد دارد محتوایی کاملاً رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار دهد.

همیشه محتوای تازه، تغییرات در تعادل بازی، و هر چیزی که مرتبط باشد وجود دارد که البته همه آن‌ها پس از عرضه [این بازی] به صورت رایگان منتشر می‌شوند. همه‌ی محتوای ما؛ هیچگونه سیزن پس و یا بسته الحاقی پولی برای این عنوان وجود ندارد.

او در ادامه تائید کرد که بازی Fallout 76 پس از عرضه، میزبان محتویات تازه بسیاری خواهد بود و باید انتظار عرضه به‌روزرسانی‌های زیادی برای آن داشته باشیم. به همین جهت، این پرسش در ذهن مطرح می‌شود که آیا برای ارائه محتویات تازه به صورت رایگان برای این بازی، شرکت بتسدا به پرداخت‌های درون برنامه‌ای متکی خواهد شد یا خیر.

باید دید که بازی Fallout 76 چگونه می‌خواهد بازی‌بازان را به خود مشغول نگه دارد و آن‌ها را سرگرم سازد. احتمالاً خریدهای درون برنامه‌ای یکی از راه‌ها برای تحقق این امر است که باید تا زمان عرضه این بازی منتظر کسب اطلاعات بیشتر در این باره باشیم.

بتسدا قصد دارد برای متعادل کردن هرچه بیشتر این بازی، نسخه‌های آزمایشی (بتا) کوچک و بزرگ متعددی برای این بازی تا پیش از عرضه عمومی آن تدارک ببیند. نخستین نسخه آزمایشی این بازی از ماه اکتبر میلادی آغاز به کار خواهد کرد که تا مدتی دیگر اطلاعات بیشتری از آن منتشر خواهد شد.

بازی Fallout 76 در رویداد Gamescom 2018 حضور خواهد داشت و احتمالاً نمایش‌های جدیدی از آن را شاهد باشیم. در راستای دیگر اخبار مرتبط با این بازی، مدتی پیش کارگردان این بازی اعلام کرد که دیگر نمی‌خواهد کسی این عنوان را یک بازی در سبک بقا بداند. همچنین پیت هاینز در خصوص آزادی بازی‌باز برای انتخاب گروه خود در Fallout 76 صحبت کرد که از این نشانی به اطلاعات بیشتری در این باره دست پیدا خواهید کرد.

بازی Fallout 76 در تاریخ چهارشنبه ۲۳ آبان ماه (۱۴ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

منبع متن: gamefa