متین دانلود

  • تاریخ : ۲۲ام مرداد ۱۳۹۷

در سالی که از عناوین بزرگ لبریز است، دو بازی مهم Marvel’s Spider-Man و Shadow of The Tomb Raider برای انتشار در ماه سپتامر و تنها با فاصله چند روز از هم برنامه‌ریزی شده‌اند. اما ظاهراً شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) و استودیو ایدوس مونتریال (Eidos Montreal) نگران این موضوع نیستند. آقای دنیل بیسون (Daniel […]

توسعه دهندگان Shadow of The Tomb Raider نگران Spider-Man نیستند

در سالی که از عناوین بزرگ لبریز است، دو بازی مهم Marvel’s Spider-Man و Shadow of The Tomb Raider برای انتشار در ماه سپتامر و تنها با فاصله چند روز از هم برنامه‌ریزی شده‌اند. اما ظاهراً شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) و استودیو ایدوس مونتریال (Eidos Montreal) نگران این موضوع نیستند.

آقای دنیل بیسون (Daniel Bisson)، کارگردان بازی Shadow of The Tomb Raider، در مصاحبه‌ای با وب‌سایت COGconnected اعلام کرد:

من نگران Spider-Man نیستم. من دوستانی دارم که در حال کار برروی آن (Spider-Man) هستند. پس برای آن‌ها خوشحال هستم. همان‌طور که می‌گفتید، این یک سال عالی است. به نظرم Spider-Man و Shadow of The Tomb Raider می‌توانند در کنار یکدیگر عرضه شوند. این یک تجربه متفاوت است؛ یکی در مورد حرکت، شهر و موارد دیگر بوده و عنوان دیگر بیشتر درباره اکتشاف و پیدا کردن چیز‌های خاص است.

با این‌که دو بازی مذکور تجربه متفاوتی را ارائه می‌دهند، اما اکثر مردم نمی‌توانند هر دو عنوان را تهیه کرده و برای آن‌ها زمان صرف کنند؛ مخصوصاً با توجه به این‌که عناوین بزرگ Red Dead Redemption 2 و Call of Duty: Black Ops 4 هم در ماه اکتبر عرضه می‌شوند. با در نظر گرفتن این موارد، قطعاً عملکرد بازی‌ها برروی یکدیگر تأثیر خواهند گذاشت. البته باید یادآوری کنیم که جدیدترین ماجراجویی Lara یک عنوان مولتی پلتفرم است؛ پس شاید این موضوع بتواند به فروش آن کمک کند.

نظر شما چیست؟ آیا انتشار Shadow of The Tomb Raider در چنین بازه شلوغی تصمیم درستی است؟

منبع متن: gamefa