متین دانلود

  • تاریخ : ۱ام آذر ۱۳۹۷

استودیوی Dodge Roll با انتشار مطلبی در وب‌سایت Reddit اعلام کرده است که به‌روزرسان بعدی بازی Enter the Gungeons، آخرین به‌روزرسانی است که برای این بازی منتشر می‌شود. بازی تیراندازی Enter the Gungeons، اگرچه شروع سختی داشت ولی استودیوی Dodge Roll توانست یک تجربه‌ی خوب و مفرح را به هواداران ارائه کند. این استودیو پس […]

بازی Enter the Gungeons دیگر محتوای جدیدی دریافت نخواهد کرد

استودیوی Dodge Roll با انتشار مطلبی در وب‌سایت Reddit اعلام کرده است که به‌روزرسان بعدی بازی Enter the Gungeons، آخرین به‌روزرسانی است که برای این بازی منتشر می‌شود.

بازی تیراندازی Enter the Gungeons، اگرچه شروع سختی داشت ولی استودیوی Dodge Roll توانست یک تجربه‌ی خوب و مفرح را به هواداران ارائه کند. این استودیو پس از عرضه‌ی بازی نیز با انتشار به‌روزرسان‌های جدید، محتوای زیادی از جمله سلاح‌ها، آیتم‌ها و باس‌های جدید را به بازی اضافه کرد. اما به نظر می‌رسد تا توقف پشتیبانی از این بازی زمان زیادی باقی نمانده است. استودیوی سازنده‌ی بازی قصد دارد فعالیت خود برروی پروژه‌های تازه را آغاز کند و از این رو، آن‌ها برنامه‌ی خود برای انتشار آخرین بسته‌ی الحاقی بازی را لغو کرده‌اند.

تیم سازنده‌ی بازی مطلب زیر را در وب‌سایت Reddit منتشر کرده‌اند:

کار برروی بازی Enter the Gungeons، به ویژه در یک سال گذشته بسیار هزینه‌بر بوده است. خوشبختانه ما نسبت به ۴ سال نیم پیش، مهارت بسیار بیشتری در ساخت بازی‌های ویدئویی به دست آورده‌ایم. این مسئله بسیار خوب است ولی نشان می‌دهد که پایه‌های بازی Enter the Gungeons در حقیقت بسیار سست بوده است. تمامی آیتم‌ها، اسلحه‌ها و دشمنان بازی باید با یکدیگر تقابل داشته باشند. اضافه کردن اجزای جدید به بازی به دلیل تاثیر منفی کدهای قدیمی بسیار سخت شده است، چرا که ما باید مطمئن شویم که ترکیب آیتم‌های مختلف به درستی کار می‌کنند.

نتیجه‌ی این مشکلات در تیم کوچک ما این بود که شاهد عرضه‌ی AD&D (بسته‌ی الحاقی Advanced Gungeon and Draguns) با باگ‌های فراوان بودیم و معتقدیم این مشکلات در آینده بیشتر نیز خواهند شد. فشار کاری در زمان توسعه‌ی AD&D به قدری زیاد بود که ما چندین بار تصمیم به لغو آن گرفتیم. یکی از دلایلی که روند توسعه‌ی AD&D بسیار طولانی شد نیز همین موضوع بود.

تیم توسعه‌دهنده‌ی بازی به جای عرضه‌ی یک بسته‌ی الحاقی پولی، یک به‌روزرسان رایگان را برای بازی عرضه خواهند کرد. این به‌روزرسان که آخرین به‌روزرسان بازی خواهد بود، ۲۰ اسلحه، یک شخصیت و چندین آیتم جدید را به بازی اضافه کرده و برخی از مشکلات و باگ‌های آن را رفع می‌کند. البته ممکن است در آینده شاهد عرضه‌ی محتوای تازه‌ی دیگری برای این بازی باشیم.

احتمال انتشار اخبار تازه از بازی Enter the Gungeons در آینده وجود دارد. البته ما نمی‌توانیم اطلاعاتی از آن را در حال حاضر منتشر کنیم. ما در حال انجام برخی آزمایشات هستیم که امیدواریم از آن لذت ببرید.

پروژه‌ی بعدی استودیوی Dodge Roll «بسیار جاه‌طلبانه‌تر» از بازی Gungeon خواهد بود. البته این بازی «در مراحل ابتدایی کار خود است» و نباید انتظار انتشار اطلاعاتی از آن را در آینده‌ی نزدیک داشت. به لطف پایه‌های مستحکم‌تر، شاهد امکانات و ویژگی‌هایی در بازی بعدی خواهیم بود که در بازی Gungeon امکان‌پذیر نبودند.

ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا چالش‌های فراوان، طنز، مبارزات هیجان‌انگیز، جزییات بالا و کیفیتی را که از استودیوی Dodge Roll انتظار دارید را به شما عرضه کنیم. این تمام چیزی است که در حال حاضر می‌توانیم بگوییم ولی ما نسبت به این موضوع بسیار هیجان‌زده هسیتم و امیدواریم که شما نیز همین احساس را داشته باشید.

بازی Enter the Gungeons هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان در نینتندو سوییچ در دسترس است.

منبع متن: gamefa