متین دانلود

 • تاریخ : ۱۰ام آذر ۱۳۹۷

تقریبا تمامی علاقه‌مندان به بازی‌های مبارزه‌ای به سری Mortal Kombat آشنا هستند. این سری سال‌های زیادی مهمان خانه‌های هواداران بوده و خاطرات زیادی را برای همه‌ی ما خلق کرده است. با توجه به این سطح از محبوبیت و گذشت چندین سال از عرضه‌ی آخرین نسخه‌ی سری، طبیعی است که همه‌ی هواداران بی‌صبرانه منتظر معرفی نسخه‌ی […]

شایعه: Mortal Kombat 11 در مراسم TGA معرفی خواهد شد

تقریبا تمامی علاقه‌مندان به بازی‌های مبارزه‌ای به سری Mortal Kombat آشنا هستند. این سری سال‌های زیادی مهمان خانه‌های هواداران بوده و خاطرات زیادی را برای همه‌ی ما خلق کرده است. با توجه به این سطح از محبوبیت و گذشت چندین سال از عرضه‌ی آخرین نسخه‌ی سری، طبیعی است که همه‌ی هواداران بی‌صبرانه منتظر معرفی نسخه‌ی جدید سری باشند. با نزدیک شدن به مراسم TGA امسال و احتمال معرفی بازی در این مراسم، شاهد انتشار شایعات مختلفی از بازی mortal Kombat 11 هستیم.

پیش از این نیز صداگذار سری Moral Kombat در مطلبی در حساب توییتر خود، مستقیما به نسخه‌ی جدید سری اشاره کرده بود. جدیدترین شایعات مربوط به این بازی توسط شخصی با نام مستعار ۴Chan منتشر شده است. این شخص در کنار انتشار اطلاعاتی از بازی، تایید کرده است که جدیدترین نسخه‌ی سری در مراسم TGA معرفی خواهد شد. اگرچه احتمال اشتباه بودن اطلاعات منتشر شده وجود دارد، خواندن آن‌ها برای هواداران خالی از لطف نخواهد بود. اطلاعات منتشر شده از بازی Mortal Kombat 11 توسط این شخص را می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

 • توسعه‌ی بازی ۴ سال پیش آغاز شده است (۱ سال طراحی مفهومی و ۳ سال طراحی و توسعه‌ی بازی). این طولانی‌ترین زمان ساخت یک نسخه از این سری است.
 • مراحل طراحی مفهومی بازی در حقیقت هم‌زمان با بازاریابی و فروش Mortal Kombat X آغاز شده است. تیم توسعه‌دهنده همیشه به صورت پیوسته به داستان بازی فکر کرده است.
 • این بازی شامل یک حالت ماجراجویی کامل و نوع جدیدی از سیستم مبارزات و گیم‌پلی راهب‌های شائولین می‌شود. این حالت جدید به شما اجازه می‌دهد شخصیت خود را ساخته و آن را شخصی‌سازی کنید. این بخش شامل آیتم‌ها، سلاح‌ها و بسیاری موارد دیگر خواهد بود. همچنین شاهد خریدهای درون‌برنامه‌ای و لوت باکس در این بازی خواهیم بود.
 • حالت ماجراجویی بازی از قابلیت Co Op دو نفره به صورت آفلاین و آنلاین پشتیبانی می‌کند.
 • حالت ماجراجویی از بخش داستانی جدا است. همانند همیشه شاهد یک بخش داستانی مستقل در بازی خواهیم بود.
 • بخش داستانی بازی به ۳ بخش تقسیم شده و هر بخش به برخی از شخصیت‌های اصلی سری مرتبط می‌شود:
  • شخصیت Raiden: او هر کسی که به خود اجازه دهد به زمین حمله کند را به شدت مجازات خواهد کرد.
  • امپراطور Liu Kang و شاهزاده Kitana: آن‌ها در حال جمع‌آوری یک ارتش بزرگ هستند و تلاش دارند تا سنگ‌های جادویی به جا مانده از خدایان را به دست آورند.
  • Shang Tsung و Reiko: این دو نفر با Kotal Khan به توافق رسیده و مسئولیت امنیت و حفاظت از Outer Realm را به عهده  گرفته‌اند.
 • در ساخت بازی از موتور بازی‌سازی آنریل انجین ۴ (Unreal Engine 4) استفاده شده است.
 • شخصیت Fujin در این بازی حضور خواهد داشت.
 • برخی شخصیت‌های قدیمی مانند Johnny Cage، Goro، Sonya در این بازی حضور نخواهند داشت.

بیش از ۲ سال از انتشار Mortal Kombat XL می‌گذرد که خود این نسخه نیز در حقیقت نسخه‌ی گسترش یافته‌ی بازی Mortal Kombat X بود. با توجه به زمان عرضه‌ی نسخه‌ی پیشین و حجم شایعات منتشر شده، احتمال انتشار اطلاعات تازه از جدیدترین نسخه‌ی سری Mortal Kombat در آینده‌ی نزدیک بسیار زیاد است. حال باید منتظر ماند و دید آیا استودیوی Netherrealm آخر این هفته و در مراسم TGA از جدیدترین بازی خود رونمایی می‌کند و یا منتظر فرصت دیگری خواهد ماند.

منبع متن: gamefa