متین دانلود

  • تاریخ : ۱۲ام آذر ۱۳۹۷

چندی پیش بود که شرکت استاربریز (Starbreeze) از فروش پایین‌تر از انتظارات Overkill’s The Walking Dead خبر داد. حال به نظر می‌رسد که این شرکت قصد دارد تا با عرضه‌ی نسخه‌ Starter Edition، مشکلات پیش آمده در فروش را جبران کند. این نسخه ۳۰ دلار قیمت گذاری شده است و به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا ضمن دسترسی […]

نسخه‌ی Starter Edition بازی Overkill’s The Walking Dead معرفی شد

چندی پیش بود که شرکت استاربریز (Starbreeze) از فروش پایین‌تر از انتظارات Overkill’s The Walking Dead خبر داد. حال به نظر می‌رسد که این شرکت قصد دارد تا با عرضه‌ی نسخه‌ Starter Edition، مشکلات پیش آمده در فروش را جبران کند. این نسخه ۳۰ دلار قیمت گذاری شده است و به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا ضمن دسترسی به Overkill’s The Walking Dead، به فصل اول این عنوان دسترسی داشته باشند.

لازم به ذکر است که بازی‌بازان باید به صورت جداگانه نسبت به خرید قسمت‌های بعدی از جمله محتوای فصل دوم اقدام کنند. قسمت اول فصل دوم با نام No Sanctuary با قیمت ۸ دلار در دسترس است. هنوز جزئیاتی از قیمت دیگر قسمت‌های فصل دوم در دسترس نیست. در صفحه‌ی رسمی Overkill’s The Walking Dead در پلتفرم استیم (Steam) متن زیر برای شرح نسخه‌ی Starter Edition آمده است.

با معرفی نسخه‌ی Starter Edition، ما هم‌اکنون می‌توانیم نسخه‌ای ارزان‌تر با انعطلاف‌پذیری بیشتر برروی محتوایی که برای گسترش Overkill’s The Walking Dead عرضه می‌شوند، منتشر کنیم.

این فرصتی فوق‌العاده برای کسانی است که می‌خواهند نگاهی کلی به بازی داشته باشند و یا دوستان شما که می‌خواهند آن را امتحان کنند، می‌دهد.

لازم به ذکر است که بازی‌بازان نسخه‌ی Starter Edition می‌توانند با آن دسته از دوستان خود که نسخه‌ی Standard Edition را خریداری نموده‌اند، به تجربه‌ی فصل دوم بپردازند. با این حال این کاربران به شخصیت‌ها و سلا‌ح‌های فصل یاد شده دسترسی نخواهند داشت.

بازی Overkill’s The Walking Dead هم اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. نسخه‌ی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان این بازی نیز اوایل سال ۲۰۱۹ منتشر می‌شود.

منبع متن: gamefa