متین دانلود

  • تاریخ : ۱۵ام آذر ۱۳۹۷

ظاهراً شرکت کپکام (Capcom) در حال اشاره به یک پروژه جدید است که به عقیده‌ی آقای جون تاکئوچی (Jun Takeuchi)، طرفداران را غافلگیر خواهد کرد. این بازی جدید چه چیزی می‌تواند باشد؟ به طور دقیق‌تر، آقای تاکئوچی که یکی از تهیه‌ کنندگان مشغول در کپکام است، توضیح داد که این پروژه‌ی جدید باعث می‌شود طرفداران […]

پروژه‌ی جدید کپکام طرفداران را غافلگیر خواهد کرد

ظاهراً شرکت کپکام (Capcom) در حال اشاره به یک پروژه جدید است که به عقیده‌ی آقای جون تاکئوچی (Jun Takeuchi)، طرفداران را غافلگیر خواهد کرد. این بازی جدید چه چیزی می‌تواند باشد؟

به طور دقیق‌تر، آقای تاکئوچی که یکی از تهیه‌ کنندگان مشغول در کپکام است، توضیح داد که این پروژه‌ی جدید باعث می‌شود طرفداران با خود بگویند که «واو، آن‌ها در حال ساخت آن بازی هستند؟»

شاید اولین چیزی که به ذهنمان خطور می‌کند، دنباله‌ی بازی جذاب Dragon’s Dogma باشد؛ پروژه‌ای که تاکنون شایعات زیادی از ساخت آن خبر داده‌اند. اما آیا بازی Dragon’s Dogma 2 واقعاً طرفداران را غافلگیر خواهد کرد؟ این موضوع به مواردی چون معرفی و همچنین تغییرات ایجاد شده بستگی دارد.

با این‌که در حال حاضر اطلاعات زیادی را در دسترس نداریم؛ اما چیزی که می‌دانیم این است که ظاهراً کپکام به دوران اوج خود بازگشته است. علاوه بر بازی Monster Hunter: World که موفقیت بسیار زیادی را در سال ۲۰۱۸ نصیب شرکت کرد، این ناشر بزرگ هنوز بازی‌های Resident Evil 2 و Devil May Cry 5 را نیز برای سال آینده دارد.

به نظر شما کپکام به چه عنوانی اشاره می‌کند؟

منبع متن: gamefa