متین دانلود

  • تاریخ : ۱۶ام آذر ۱۳۹۷

امروز بود که شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) با انتشار تیزری از معرفی نسخه‌ی جدید بازی Far Cry در مراسم TGA 2018 خبر داد. با توجه به تم آخرالزمانی این تیزر، بسیاری بر این گمان بودند که این بازی شباهت بسیاری با سری Fallout خواهد داشت. حال با توجه به تصویر روی جدید Far Cry: New Dawn می‌توان گفت که […]

از تصویر روی جلد بازی Far Cry: New Dawn رسما رونمایی شد

امروز بود که شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) با انتشار تیزری از معرفی نسخه‌ی جدید بازی Far Cry در مراسم TGA 2018 خبر داد. با توجه به تم آخرالزمانی این تیزر، بسیاری بر این گمان بودند که این بازی شباهت بسیاری با سری Fallout خواهد داشت. حال با توجه به تصویر روی جدید Far Cry: New Dawn می‌توان گفت که بازی بیشتر شبیه به عنوان RAGE است.

اطلاعات بسیار کمی در مورد Far Cry: New Dawn در دسترس است اما با توجه به تصویر روی جلد بازی، به نظر می‌رسد که دو دختر حاضر در تصویر شخصیت‌های اصلی این نسخه باشند. با توجه به شباهت بسیار زیاد تصویر پشت سر این افراد به مکان‌های Far Cry 5، انتظار می‌رود که این نسخه در همان Hope County روایت شود. نکته‌ی قابل توجه دیگر حضور جوسف سید (Joseph Seed)، شخصیت منفی اصلی Far Cry 5 در تصویر است که می‌توان او را در حال فریاد زدن دید. می‌توانید در قسمت زیر به مشاهده تصویر روی جلد بازی بپردازید.

شرکت یوبی‌سافت رسما در مراسم TGA 2018 از بازی Far Cry: New Dawn رونمایی می‌کند. انتظار می‌رود که این بازی در سال ۲۰۱۹ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود.

منبع متن: gamefa