متین دانلود

  • تاریخ : ۱۸ام آذر ۱۳۹۷

امروز در جریان مراسم Kinda Funny Games،  اطلاعات جدیدی از بازی‌های مختلف منتشر شده است. یکی از اخبار منتشر شده در این مراسم، تاریخ انتشار بازی Vane بود. این بازی که توسط استودیوی مستقل ژاپنی Friend and Foe توسعه می‌یابد به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. بازی Vane توسط یک استودیوی مستقل […]

تاریخ انتشار بازی Vane مشخص شد

امروز در جریان مراسم Kinda Funny Games،  اطلاعات جدیدی از بازی‌های مختلف منتشر شده است. یکی از اخبار منتشر شده در این مراسم، تاریخ انتشار بازی Vane بود. این بازی که توسط استودیوی مستقل ژاپنی Friend and Foe توسعه می‌یابد به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

بازی Vane توسط یک استودیوی مستقل و با بودجه پایین توسعه می‌یابد ولی با این حال، انیمیشن‌ها و نورپردازی بازی و دنیای آن بسیار زیبا به نظر می‌رسند. در این بازی ماجراجویی، بازی‌بازان باید به کاوش و جست و جو در دنیای بیابان‌گونه‌ی بازی بپردازند. تیم سازنده‌ی این بازی از آن به عنوان «یک ماجراجویی توهم‌آور» یاد کرده است و از این رو در بازی شاهد شکل گیری دنیا در مقابل چشمان بازی‌بازان خواهیم بود. همچنین تایید شده است که دنیای بازی به صورت متداوم تغییر کرده و پیشرفت خواهد کرد. کارگردان بازی در جریان این مراسم گفته است:

در بازی Vane، ما می‌خواستیم بیشتر از مکانیک‌های معمول و عادی بازی برروی اتمسفر آن تمرکز کنیم. اگرچه در Vane از بازی‌هایی مانند Journey و ICO الهام گرفته شده است ولی ما به دنبال ساخت یک بازی متفاوت هستیم؛ یک بازی غافل‌گیر کننده تر، باستانی‌تر و ناآرام‌تر. ساخت بازی یک مسیر بسیار طولانی و پرهیجان بوده است و ما بی‌صبرانه منتظر این هستیم تا بازی‌بازان ساخته‌ی ما را تجربه کنند.

بازی Vane داستان یک کودک را روایت می‌کند که توانایی تبدیل شدن به یک پرنده و پرواز برروی صحرای بزرگ بازی را دارد. در جهان بازی شاهد حضور خرابه‌ها و غارهایی متعددی هستیم که می‌توانید به گشت و گذار در آن‌ها بپردازید. همچنین شاهد رخ دادن طوفان‌های متعدد در بازی خواهیم بود که شرایط جالبی را به وجود می‌آورند. این بازی به نحوی طراحی شده است که به بازی‌باز اجازه می‌دهد مسیر خود در جهان بازی را آزادانه انتخاب کند.

استودیوی Friend and Foe از اعضای تیم‌های سازنده‌ی بازی‌هایی همچون The Last Guardian، Killzone، Battlefield 3 و Bionic Commando تشکیل شده است. این بازی با قیمت ۲۵ دلار و به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در تاریخ ۲۵ دی ماه سال جاری (۱۵ ژانویه‌ی سال ۲۰۱۹ میلادی) عرضه خواهد شد. تصاویر منتشر شده از این بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.


منبع متن: gamefa