متین دانلود

  • تاریخ : ۲۴ام آذر ۱۳۹۷

آیا بحث‌های هفته‌هایِ پیشِ پیرامون استودیوی بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) که به واسطه‌یِ معرفی بازی Diablo Immortal به وجود آمده بودند را به یاد دارید؟ اینطور که پیداست، تاثیرات آن قضیه در حال پدیدار شدن هستند چراکه به تازگی استودیوی بلیزارد اعلام کرده است که توسعه دهندگانِ بازی Heroes of the Storm به تیم‌های توسعه‌ی […]

توسعه‌دهندگان Heroes of the Storm، به پروژه‌های دیگری منتقل شدند

آیا بحث‌های هفته‌هایِ پیشِ پیرامون استودیوی بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) که به واسطه‌یِ معرفی بازی Diablo Immortal به وجود آمده بودند را به یاد دارید؟ اینطور که پیداست، تاثیرات آن قضیه در حال پدیدار شدن هستند چراکه به تازگی استودیوی بلیزارد اعلام کرده است که توسعه دهندگانِ بازی Heroes of the Storm به تیم‌های توسعه‌ی دیگرِ این شرکت پیوسته‌اند. بازی یادشده، عنوانی کراس‌اُور (Crossover) در سبک MOBAست که واکنش‌های ضدونقیضی را به همراه داشت.

بلیزارد یادآور شده که این تغییرات، تاثیر سریعی برروی روند پشتیبانی از این بازی نخواهد داشت و آن‌ها همچنان برنامه دارند تا «قهرمان‌های جدید، پوسته‌هایِ متنوع برای رویدادهای مختلف و محتوای بیشتر» به این بازی بی‌افزایند. گفته می‌شود که این تغییرات باعث از بین رفتن روند توسعه‌ی پایدار این بازی شده و به حالت تعمیر و نگهداری خواهد رسید. اگرچه Heroes of the Storm همچنان در دسترس قرار خواهد داشت، اما می‌توان انتظار داشت که دیگر شاهد پشتیبانی فعالی از آن نباشیم.

در کنار این خبر، استودیوی بلیزارد اعلام کرده است که تصمیمی مبنی بر بازگشت Heroes eSports در سال ۲۰۱۹ ندارد؛ به طور مشخص، دیگر شاهد رویدادهایی نظیر Heroes Global Championship و Heroes of the Dorm نخواهیم بود. این گفته به این معناست که اگر تصمیم به تجربه‌ی این بازی به صورت رقابتی دارید، بلیزارد برنامه‌ای برای فراهم کردن این مورد برای شما ندارد.

اگرچه بازی Heroes of the Storm هیچگاه نتوانست به محبوبیت دیگر بازی‌های بلیزارد نظیر World of Warcraft و Overwatch برسد، اما باز هم می‌توان از آن به عنوان یکی از بازی‌های موفق MOBA در بازار در کنار عناوینی مانند League of Legends و DOTA 2 نام برد. مطمئناً این خبر، باعث ناامیدی بسیاری از طرفداران بلیزارد خواهد شد؛ بلیزاردی که این روزها بیش از هر زمان دیگری در معرض انتقادات طرفداران خود قرار داده است.

منبع متن: gamefa