متین دانلود

  • تاریخ : ۲۵ام آذر ۱۳۹۷

شرکت باندای نامکو اینترتیمنت (BANDAI NAMCO Entertainment) تصاویر جدیدی را از شخصیت مبارز Asta از گروه Black Clover منتشر کرد.Jump Force عنوانی مبارزه‌ای است که شما می‌توانید به صورت آفلاین و یا آنلاین به رقابت با دیگران بپردازید. همچنین در این بازی بیش از ۲۹ مبارز در ۱۲ گروه در اختیار شما خواهند بود. اخیرا شرکت باندای […]

تصاویری از جدیدترین شخصیت بازی Jump Force منتشر شد

شرکت باندای نامکو اینترتیمنت (BANDAI NAMCO Entertainment) تصاویر جدیدی را از شخصیت مبارز Asta از گروه Black Clover منتشر کرد.Jump Force عنوانی مبارزه‌ای است که شما می‌توانید به صورت آفلاین و یا آنلاین به رقابت با دیگران بپردازید. همچنین در این بازی بیش از ۲۹ مبارز در ۱۲ گروه در اختیار شما خواهند بود. اخیرا شرکت باندای نامکو اینترتیمنت تصاویری را از مبارز جدید این بازی به نام Asta منتشر کرده که در گروه Black Clover قرار دارد.

این عنوان در تاریخ ۲۶ بهمن ماه امسال (۱۵ فوریه ۲۰۱۹) در آمریکا و اروپا و در تاریخ ۲۵ بهمن ماه (۱۴ فوریه ۲۰۱۹) در ژاپن، برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و همین‌طور رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. شما می‌توانید در ادامه تصاویر اخیرا منتشر شده از دیگر شخصیت‌های جدید معرفی شده توسط شرکت باندای نامکو را از اینجا مشاهده کنید. به علاوه می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این بازی، اینجا را مطالعه کنید.همچنین می‌توانید تصاویر عرضه شده از شخصیت Asta را نیز در ادامه همین خبر ببینید.


منبع متن: gamefa