متین دانلود

  • تاریخ : ۲۸ام آذر ۱۳۹۷

آقای کوری بارلوگ توانست در سال ۲۰۱۸ با ساخت بازی God of War همگان را به تعجب باز دارد و البته در نتیجه‌ی زحمات بی‌دریغش، ساخته‌ی او توانست لقب بهترین بازی سال را نیز به خود اختصاص دهد. حال این کارگردان بزرگ نظر خود را در رابطه با رتبه‌بندی نسخه‌های مختلف این سری بیان می‌کند.  […]

بهترین نسخه‌های فرانچایز God Of War از زبان کوری بارلوگ

آقای کوری بارلوگ توانست در سال ۲۰۱۸ با ساخت بازی God of War همگان را به تعجب باز دارد و البته در نتیجه‌ی زحمات بی‌دریغش، ساخته‌ی او توانست لقب بهترین بازی سال را نیز به خود اختصاص دهد. حال این کارگردان بزرگ نظر خود را در رابطه با رتبه‌بندی نسخه‌های مختلف این سری بیان می‌کند. 

قطعا همه انتظار داریم که ساخته‌ی خود بارلوگ در سال ۲۰۱۸ در صدر لیست او باشد ولی بر خلاف انتظارات، او معتقد است که اولین نسخه‌ی بازی God of War که توسط دیوید جف (David Jeff) توسعه پیدا کرده بود، لیاقت صدرنشینی در لیست بهترین نسخه‌ی کل این فرانچایز را دارد. اقای کوری بارلوگ در رابطه با انتخاب خود چنین گفته است:

من بازی God of War 2018 را عاشقانه دوست دارم، به طوری که این عنوان در قلب من جا دارد. ولی شروع کننده‌ی جریان God of War مربوط به نسخه‌ی اول است! از طرفی دیگر بازی که دیوید جف در سال ۲۰۰۵ ساخت، بدون شک یک شاهکار بی‌رقیب و بی‌همتا است.

طبق گفته‌های بارلوگ، نسخه‌ی اول بازی God of War بهترین نسخه و بعد از آن، بازی که خود در سال ۲۰۱۸ ساخت در رتبه‌ی دوم قرار دارند. شما می‌توانید لیست کامل را در قسمت زیر مشاهده کنید.

  1. God of War که در سال ۲۰۰۵ ساخته شد.
  2. God of War که در سال ۲۰۱۸ ساخته شد.
  3. God of War 2
  4. God of War 3
  5. God of War: Ascension
  6. God of War: Ghost of Sparta
  7. God of War: Chains of Olympus
  8. God of War: Betrayal

من بازی God of War: Betrayal را دوست دارم ولی بالاخره باید یک بازی را برای رتبه‌ی آخر در نظر می‌گرفتم.

قابل ذکر است که کوری بارلوگ در ساخت چند عنوان دیگر از سری God of War نیز به غیر از عنوانی که در سال ۲۰۱۸ عرضه شد، نقش داشت. بازی God of War در سال ۲۰۱۸ به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شد و با موفقیت بسیار زیادی نیز مواجه شد. اگر هنوز هم موفق به تجربه‌ی این شاهکار نشده‌اید، می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی تحت عنوان خدای جنگ یا خدای نسل هشتم؟! | نقد و بررسی بازی God of War که به قلم سعید آقابابایی است را مطالعه کنید.

منبع متن: gamefa