متین دانلود

  • تاریخ : ۲۹ام آذر ۱۳۹۷

همان‌طور که می‌دانید، شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) در چند سال اخیر با عرضه‌ی بازی‌های آنلاین موفق، دوباره توانسته نام خود را بر سر زبان‌ها بیندازد. به نظر می‌رسد که یکی از این بازی‌های آنلاین یعنی For Honor در آینده شاهد کراس‌اوری با یکی دیگر از بازی‌های محبوب این شرکت یعنی Assassin’s Creed خواهد بود. بازی For Honor […]

کراس‌اوری بین بازی For Honor و Assassin’s Creed رخ خواهد داد

همان‌طور که می‌دانید، شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) در چند سال اخیر با عرضه‌ی بازی‌های آنلاین موفق، دوباره توانسته نام خود را بر سر زبان‌ها بیندازد. به نظر می‌رسد که یکی از این بازی‌های آنلاین یعنی For Honor در آینده شاهد کراس‌اوری با یکی دیگر از بازی‌های محبوب این شرکت یعنی Assassin’s Creed خواهد بود.

بازی For Honor در کنار عناوین آنلاین موفق دیگر مانند Rainbow Six Siege توانسته برای خود جای پای محکمی بدست بیاورد. حدود دو سال است که این بازی عرضه شده و هم‌اکنون حدود ۱۵ میلیون بازی‌باز دارد. هر هفته و هر ماه شاهد محتویات جدیدی برای این بازی هستیم و به نظر می‌رسد که شرکت یوبی‌سافت این‌بار قصد دارد تا کراس‌اوری بین این بازی محبوب و یکی دیگر از موفق‌ترین فرانچایزهای خود یعنی Assassin’s Creed انجام دهد. در توییتر پستی از طرف این شرکت منتشر شده که می‌توانید در قسمت زیر آن را مشاهده کنید:

همچنین ویدئویی در کنار این متن منتشر شده که متن Nothing is true, everything is permitted را می‌نویسد و سپس لوگوی شرکت آبسترگو (Abstergo) نمایش داده می‌شود. اگر اطلاع ندارید باید عرض کنم که شرکت آبسترگو پای ثابت بازی‌های Assassin’s Creed می‌باشد و در اصل شرکتی است که به تفتیش خاطرات افراد مختلف و در اصل رقم خوردن روند بازی Assassin’s Creed می‌شود. پیش از این نیز این شرکت در بازی‌های دیگر یوبی‌سافت مانند Watch Dogs حضور داشت ولی برای اولین بار شاهد آن هستیم که این شرکت و لوگوی آن در بازی For Honor حضور پیدا می‌کنند. هنوز هم کاملا مشخص نیست که این مورد به چه کراس‌اوری اشاره دارد. شاید قرار است که فرقه‌ی جدیدی مربوط به بازی Assassin’s Creed به بازی اضافه شود. باید منتظر ماند و دید که شرکت یوبی‌سافت چه محتویات جدیدی برای بازی‌بازان تدارک دیده است.

منبع متن: gamefa