متین دانلود

  • تاریخ : ۱ام دی ۱۳۹۷

همان‌طور که در جریان هستید؛ تنها یک ماه دیگر تا انتشار بازی ترسناک و مهیج Resident Evil 2 Remake باقی مانده است و بازی‌بازان و طرفداران بی‌صبرانه منتظر انتشار این عنوان شرکت کپکام (Capcom) هستند. هر مقدار که به روز انتشار این بازی نزدیک می‌شویم؛ اشتیاق و هیجان کاربران افزایش پیدا می‌کند. بسیاری از طرفداران […]

احتمالا نسخه‌ی دموی بازی Resident Evil 2 Remake به‌زودی منتشر خواهد شد

همان‌طور که در جریان هستید؛ تنها یک ماه دیگر تا انتشار بازی ترسناک و مهیج Resident Evil 2 Remake باقی مانده است و بازی‌بازان و طرفداران بی‌صبرانه منتظر انتشار این عنوان شرکت کپکام (Capcom) هستند.

هر مقدار که به روز انتشار این بازی نزدیک می‌شویم؛ اشتیاق و هیجان کاربران افزایش پیدا می‌کند. بسیاری از طرفداران در این فکر هستند که این نسخه‌ی مدرن و بازسازی شده‌ی سری بازی Resident Evil، قرار است تا یک رویای خیالی را به حقیقت تبدیل کند و به عنوان بهترین نسخه‌ی این سری شناخته شود. به جرئت می‌توان گفت که هر روز برای منتظران این بازی، یک شکنجه به حساب می‌آید.

اگر شما نیز جزو آن گروه از افراد هستید که دیگر صبرتان به اتمام رسیده است؛ باید اعلام کنیم که احتمالا شرکت کپکام برای شما هدیه‌ای بی‌نظیر در نظر گرفته است. طبق اطلاعات و اخبار منتشر شده از سوی فروشگاه اینترنتی مایکروسافت، نسخه‌ی دموی بازی Resident Evil 2 Remake قرار است تا از تاریخ ۲۱ دی ماه سال ۱۳۹۷ (۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران و طرفداران قرار گیرد. این خبر بسیاری از بازی‌بازان و افراد را به شوق آورده است.

شما در این نسخه‌ی دمو قادر خواهید بود تا یک مقدار محدودی از بازی Resident Evil 2 Remake را تجربه کنید. طبق گزارشات اعلام شده، تعداد دفعاتی که بازی‌بازان می‌توانند نسخه‌ی دمو‌ی Residenr Evil 2 Remake  را راه‌اندازی کنند، نامحدود است. اما نکته‌ای که باید به آن توجه کنیم این است که کاربران تنها قادر هستند تا ۳۰ دقیقه از این بازی جذاب و مهیج را تجربه کنند. به محض اینکه زمان شما به اتمام برسد، دیگر قادر به ادامه‌ی بازی نخواهید بود. پس کاملا به شما بستگی دارد که بخواهید بازی را به سرعت ادامه دهید تا ویژگی‌های بیشتری در بازی شاهد باشید یا با صبر و حوصله به تجربه‌ی این عنوان بپردازید.

تیم سازنده نام ۱Shot Demo را برای نسخه‌ی آزمایشی انتخاب کرده است. شما پس از اجرای نسخه‌ی دمو، شخصیت بازی را در یک ساختمان اداری پلیس در شهر Raccoon مشاهده خواهید کرد و این آزادی را دارید تا به کار‌های مورد علاقه‌تان بپردازید. طبق توضیحات قرار گرفته شده در فروشگاه اینترنتی کنسول اکس‌باکس، نسخه‌ی دمو تا تاریخ ۱۱ بهمن ماه سال ۱۳۹۷ (۳۱ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس خواهد بود. این در حالی است که نسخه‌ی کامل بازی چند روز قبل از تاریخ اعلام شده منتشر خواهد شد.

شایان ذکر است که این اطلاعات هنوز از طریق وب‌سایت رسمی شرکت کپکام اعلام نشده است اما انتشار نسخه‌ی دموی Resident Evil 2 اتفاق عجیبی از سوی این شرکت به نظر نمی‌رسد. همان‌طور که می‌دانید شرکت کپکام برای بازی‌های Resident Evil 6 و همچنین Devil May Cry 5 نسخه‌های دمو و آزمایشی منتشر کرد. در هر صورت بسیاری از بازی‌بازان امیدوار هستند تا این اطلاعات فاش شده از فروشگاه اینترنتی مایکروسافت به حقیقت بپیوندد اما باید صبر کرد تا شرکت کپکام این گزارشات را تایید کند.

بازی Resident Evil 2 Remake در تاریخ جمعه ۵ بهمن ماه سال ۱۳۹۷ (۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی به حجم ۲۱ گیگابایت منتشر خواهد شد. ظاهرا نزدیک به ۸۰۰ نفر از کارکنان شرکت کپکام برروی پروژ‌ه‌ی ساخت این عنوان فعالیت می‌کردند. این گزارش می‌تواند دید خوبی از کیفیت این بازی به ما نشان دهد. همچنین برای مشاهده و دریافت جدیدترین سری ویدئو‌های بازی Resident Evil 2 Remake، از این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا دیدن کنید.

منبع متن: gamefa