متین دانلود

  • تاریخ : ۴ام دی ۱۳۹۷

به تازگی شرکت کپکام (CapCom) اعلام کرده است که پیش از عرضه‌ی بازی موردانتظار Resident Evil 2 Remake، یعنی در روز سه شنبه ۲ بهمن ماه (۲۲ ژانویه)، یک پخش زنده از آن در ژاپن به روی آنتن خواهد رفت. این لایو استریم در جریان رویداد Tokyo-to Chuo Ward Event Hall و از ساعت ۷:۰۰ […]

پیش از عرضه‌ی Resident Evil 2 Remake، شاهد یک پخش زنده از آن خواهیم بود

به تازگی شرکت کپکام (CapCom) اعلام کرده است که پیش از عرضه‌ی بازی موردانتظار Resident Evil 2 Remake، یعنی در روز سه شنبه ۲ بهمن ماه (۲۲ ژانویه)، یک پخش زنده از آن در ژاپن به روی آنتن خواهد رفت.

این لایو استریم در جریان رویداد Tokyo-to Chuo Ward Event Hall و از ساعت ۷:۰۰ الی ۸:۳۰ پیش از ظهر در ژاپن برگزار خواهد شد.

در طول این رویداد، شاهد انتشار اطلاعات جدیدی از این بازی و ویدئویی از گیم‌پلی آن خواهیم بود و بینندگان می‌توانند با تیم توسعه‌ی این بازی نیز به گفتگو بپردازند. به غیر از سازندگان Resident Evil 2 Remake، موگا موگامی (Moga Mogami) نیز به عنوان مهمان ویژه در این پخش زنده حضور خواهد داشت.

در پنل توسعه دهندگان این بازی، کارگردان کازونوری کادوی (Kazunori Kadoi)، کارگردان یاسوهیرو آمپو (Yasuhiro Ampo)، تهیه‌کننده یوشیاکی هیرابایاشی (Yoshiaki Hirabayashi) و تهیه‌کننده تسویوشی کاندا (Tsuyoshi Kanda) حضور خواهند داشت.

همچنین شرکت کپکام برای طرفداران محلی این بازی نیز موارد خاصی را در نظر گرفته است. متقاضیان جهت شرکت در این رویداد می‌توانند تا تاریخ پنج شنبه ۲۰ دی ماه (۱۰ ژانویه) فرم مربوطه را پر کنند. بر اساس اطلاعات منتشر شده، افرادی که در این مراسم حضور می‌یابند به یک کیف که توسط Otokomae Tofu طراحی شده، یک بند USB، یک پوشه، و دو پوستر اختصاصی از اعضای Biohazard Ambassador دسترسی خواهند یافت. افرادی که برای حضور در این لایو استریم انتخاب می‌شوند، روز جمعه ۲۱ دی ماه (۱۱ ژانویه) مشخص و از طریق ایمیل به آن‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

در راستای دیگر اخبار مرتبط با بازی Resident Evil 2 Remake، اخیراً سری تریلرهای کوتاه جدیدی از این بازی منتشر شده است. همچنین گفته شده است که به احتمال زیاد، به زودی نسخه‌ی دموی این بازی در دسترس قرار خواهد گرفت. چندی پیش نیز ویدئوهای جدیدی از این بازی منتشر شد که از این نشانی می‌توانید به تماشای آن‌ها بپردازید.

بازی Resident Evil 2 Remake در روز جمعه ۵ بهمن ماه (۲۵ ژانویه) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

منبع متن: gamefa