متین دانلود

  • تاریخ : ۵ام دی ۱۳۹۷

همان‌طور که در جریان هستید طی روزهای گذشته، آقای نیل دراکمن (Neil Druckman) از استودیوی ناتی‌داگ (Naughty Dog)، به ضبط یکی از غم‌انگیزترین صحنه‌های بازی در حال ساخت این استودیو، یعنی The Last of Us 2 اشاره کرد. حال این‌بار خانوم اشلی جانسون (Ashley Johnson)، صداپیشه‌ی شخصیت الی (Ellie) بازی به این موضوع واکنش نشان […]

واکنش صداپیشه‌ی الی به غم‌انگیزترین صحنه‌ی بازی The Last of Us 2

همان‌طور که در جریان هستید طی روزهای گذشته، آقای نیل دراکمن (Neil Druckman) از استودیوی ناتی‌داگ (Naughty Dog)، به ضبط یکی از غم‌انگیزترین صحنه‌های بازی در حال ساخت این استودیو، یعنی The Last of Us 2 اشاره کرد. حال این‌بار خانوم اشلی جانسون (Ashley Johnson)، صداپیشه‌ی شخصیت الی (Ellie) بازی به این موضوع واکنش نشان داده است.

این صداپیشه‌ی ماهر و محبوب در صفحه‌ی شخصی اینستاگرام خود، احساسات و تفکراتش نسبت به این موضوع را با طرفداران و بازی‌بازان در میان گذاشته است. او بیان کرده که استودیوی ناتی‌داگ واقعا صحنه‌های تاثیرگذاری را ضبط کرده است و برروی او به عنوان صداپیشه‌ی یکی از شخصیت‌های بازی تاثیر زیادی گذاشته است. همان‌طور که می‌بینید آقای نیل دراکمن تنها کسی نیست که این قسمت بازی جذاب و مهیج The Last of Us 2 را متذکر شده و حالا این‌بار خانوم اشلی جانسون احساسات خود را در قالب پیامی منتشر کرده است.

نسخه‌ی قبلی سری بازی The Last of Us 2 نیز مملو از صحنه‌ها و بخش‌های احساسی و غم‌انگیز بوده که این یکی از عواملی است که باعث شده این سری بازی منحصر به فرد این مقدار طرفدار پیدا کند. حال پیش‌بینی می‌شود که نسخه‌ی دوم سری بازی The Last of Us 2، همانند گذشته تاریک و پر از قسمت‌هایی باشد که احساسات بازی‌بازان و کاربران را جریحه‌دار خواهد کرد. با همه‌ی این گفته‌ها، بسیاری از طرفداران و هوادارن این بازی امیدوار هستند که دو شخصیت جوئل (Joel) و الی در نهایت زنده بمانند و داستان بازی به‌گونه‌ای باشد که آن‌ها از حوادث و اتفاقات جان سالم به در ببرند. حال باید منتظر ماند تا ببینیم استودیوی قدرتمند ناتی‌داگ چه پایانی را برای این عنوان بی‌نظیر در نظر خواهد داشت.

این بازی در زمانی نامشخص به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. همچنین برای مطالعه‌ی بیشتر مبنی بر غم‌انگیزترین صحنه‌ی بازی The Last of Us 2، پیشنهاد می‌کنیم از این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا دیدن کنید.

منبع متن: gamefa