متین دانلود

  • تاریخ : ۸ام دی ۱۳۹۷

در صنعت بازی‌سازی، توسعه‌ی هم‌زمان چند بازی توسط یک استودیو موضوع عجیبی نیست و معمولا بسیاری از استودیوهای بزرگ به صورت هم‌زمان و با داشتن تیم‌های جداگانه، بازی‌های مختلفی را توسعه می‌دهند. با توجه به این موضوع، فرام‌سافت‌ور (FromSoftware) هم از این قاعده مستثنی نیست و آن‌طور که به نظر می‌رسد، این استودیو‌ی محبوب ژاپنی […]

فرام‌سافت‌ور در حال توسعه‌ی دو بازی معرفی نشده است

در صنعت بازی‌سازی، توسعه‌ی هم‌زمان چند بازی توسط یک استودیو موضوع عجیبی نیست و معمولا بسیاری از استودیوهای بزرگ به صورت هم‌زمان و با داشتن تیم‌های جداگانه، بازی‌های مختلفی را توسعه می‌دهند. با توجه به این موضوع، فرام‌سافت‌ور (FromSoftware) هم از این قاعده مستثنی نیست و آن‌طور که به نظر می‌رسد، این استودیو‌ی محبوب ژاپنی ضمن توسعه‌ی Sekiro: Shadows Die Twice، در حال ساخت دو بازی معرفی نشده است.

به تازگی آقای میازاکی (Miyazaki)، رئیس استودیوی فرام‌سافت‌ور در مصاحبه‌ای با وب‌سایت ۴Gamer، به صحبت در مورد پروژه‌های حال حاضر و آینده خود پرداخته است. بنابر گفته‌ی میازاکی، فرام‌سافت‌ور ضمن ساخت Sekiro: Shadows Die Twice، در حال توسعه‌ی دو بازی معرفی نشده است.

در ادامه آقای میازاکی اذعان داشت که این دو بازی معرفی نشده با نسخه‌‌های بازسازی Dark Souls و یا Metal Wolf Chaos مرتبط نخواهند بود. بنابراین با حذف این دو بازی، می‌توان به ساخت دنباله‌ای بر Bloodborne امیدوار بود. اگرچه چندی پیش در خبری آقای میازاکی شایعات مربوط به ساخت Bloodborne را رد کرد.

استودیوی فرام‌سافت‌ور نسل هشتم را با عرضه‌ی بازی انحصاری Bloodborne آغاز کرد و آن را با عرضه‌ی Dark Souls 3 ادامه داد. پس از آن، این استودیو بسته‌های الحاقی برای Bloodborne و Dark Souls 3 منتشر کرد و اخیرا بازی واقعیت مجازی Deracine را عرضه کرده است. پروژه بزرگ بعدی فرام‌سافت‌ور Sekiro: Shadows Die Twice است که توسط اکتیویژن (Activision) منتشر خواهد شد.

استودیوی فرام‌سافت‌ور پس از ساخت Demon’s Souls به شهرت رسید و از آن پس چندین بازی از این سری ساخته است. در حال حاضر این استودیو وظیفه‌ی ساخت یک آی‌پی جدید به نام Sekiro: Shadows Die Twice را برعهده دارد. این بازی در تاریخ جمعه ۲ فروردین ماه ۱۳۹۸ (۲۲ مارس ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد.

منبع متن: gamefa