متین دانلود

  • تاریخ : ۹ام دی ۱۳۹۷

این روزها سازندگان بازی جذاب Bloodborne در حال کار برروی پروژ‌ه‌ی جدیدی هستند که سال آینده در دسترس قرار خواهد گرفت. برای اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید. بازی Bloodborne چند سال پیش برروی پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و توانست با کسب امتیازات خوب، طرفداران زیادی پیدا کند. حال در مصاحبه‌ای که اخیرا آقای ترویوکی […]

سازندگان بازی Bloodborne در حال ساخت عنوان جدیدی برای سال ۲۰۱۹ هستند

این روزها سازندگان بازی جذاب Bloodborne در حال کار برروی پروژ‌ه‌ی جدیدی هستند که سال آینده در دسترس قرار خواهد گرفت. برای اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

بازی Bloodborne چند سال پیش برروی پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و توانست با کسب امتیازات خوب، طرفداران زیادی پیدا کند. حال در مصاحبه‌ای که اخیرا آقای ترویوکی توریاما (Teruyuki Toriyama)، از اعضای تیم سازنده‌ی بازی Bloodborne انجام داده است، مشخص شد که آن‌ها در سال ۲۰۱۹ آماده‌ی انتشار یک عنوان جدید خواهند بود اما ناشر این بازی هنوز مشخص نیست و در آینده‌ای نزدیک اعلام خواهد شد.

در این مصاحبه، آقای توریاما شایعه ساخت نسخه‌ی دیگری از Bloodborne را رد نکرد اما از احتمال ساخت عنوان دیگری نیز خبر داد که همین قضیه طرفداران را حسابی کنجکاو کرده است. متاسفانه اطلاعات دیگری از سوی این تیم منتشر نشده است اما به محض دریافت خبرهای جدید، آن‌ها را با شما در میان خواهیم گذاشت.

به نظر شما سازندگان Bloodborne در حال ساخت چه عنوانی هستند؟

منبع متن: gamefa