متین دانلود

  • تاریخ : ۱۰ام دی ۱۳۹۷

شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی (Sony Interactive Entertainment) استودیوی جدید در سن دیگو افتتاح کرده است و آن‌طور که به نظر می‌رسد، این استودیو در حال جذب نیرو برای ساخت “دنباله‌ای بر یک بازی داستانی” است.استودیوی سن دیگو شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی توسط برخی از اعضای سابق استودیو‌های فرست پارتی سونی نظیر ناتی داگ (Naughty Dog)، […]

سونی در حال جذب نیرو برای ساخت دنباله‌ای بر یک بازی داستانی است

شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی (Sony Interactive Entertainment) استودیوی جدید در سن دیگو افتتاح کرده است و آن‌طور که به نظر می‌رسد، این استودیو در حال جذب نیرو برای ساخت “دنباله‌ای بر یک بازی داستانی” است.استودیوی سن دیگو شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی توسط برخی از اعضای سابق استودیو‌های فرست پارتی سونی نظیر ناتی داگ (Naughty Dog)، ساکر پانچ (Sucker Punch) و گوریلا گیمز (Guerrilla Games) مدیریت می‌شود.

با توجه به لیست شغلی منتشر شده توسط وب‌سایت Resetera، این استودیو به دنبال جذب افرادی در زمینه طراح ارشد هوش مصنوعی، طراح ارشد شخصیت و طراح ارشد محیط بازی است. در قسمت توضیحات این لیست شغلی آمده است که این استودیو در حال کار برروی “یک بازی با کیفیت بالا، سوم شخص و در سبک اکشن ماجراجویی” است. در قسمت دیگری از این لیست آمده که این بازی “قسمت بعدی یک بازی سینماتیک داستان محور” خواهد بود.

همان‌طور که در بالا می‌بینید، این توضحیات بسیار به سری محبوب Uncharted نزدیک است. با توجه به نو پا بودن استودیوی سن دیگو، احتمالا انتخاب‌های محدودی پیش روی آن‌ها قرار دارد و به همین دلیل می‌توان گفت که Uncharted بهترین گزینه پیش رو برای توسعه خواهد بود. باید در نظر داشت که ناتی داگ اعلام کرده است که Uncharted 4 آخرین بازی ساخته شده از این سری توسط این استودیو است ولی با این حال ناتی داگ به استودیوهای دیگری که قصد ساخت دنباله‌ای را داشته باشند، کمک می‌کند.

به توجه به حمع بندی داستان نیتن دریک در Uncharted 4، احتمال اینکه بازی پیش رو مربوط به این شخصیت محبوب باشد، بعید به نظر می‌رسد.  با این حال Uncharted: The Lost Legacy به خوبی نشان داد که برای ساحت یک بازی از این سری الزامی به حضور نیتن دریک نیست و این سری به خوبی پتانسیل لازم برای ساخت مجموعه‌ای تازه با شخصیتی جدید را دارد.

شاید این پروژه مربوط به Uncharted 5 یا یک پیش درآمد بر این سری باشد. البته ممکن است که شاهد یک آی‌پی کاملا جدید باشیم اما همان‌طور که گفته شد، با توجه به نو پا بودن استودیوی سن دیگو، احتمال این ریسک‌پذیری بسیار بعید به نظر می‌رسد.

منبع متن: gamefa