متین دانلود

  • تاریخ : ۲۱ام دی ۱۳۹۷

اضافه شدن بازی محبوب و مهیج The Division 2 به فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games)، یکی از اتفاقاتی است که برای بسیاری از بازی‌بازان جالب به نظر می‌رسد. حال طبق اخبار و گزارشات منتشر شده، افزوده شدن دیگر عناوین شرک یوبی‌سافت در دستور کار قرار گرفته است. با ما در ادامه همراه باشید. طی اطلاعیه‌هایی […]

بازی‌های بیشتری از شرکت یوبی‌سافت به فروشگاه اپیک گیمز اضافه خواهد شد

اضافه شدن بازی محبوب و مهیج The Division 2 به فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games)، یکی از اتفاقاتی است که برای بسیاری از بازی‌بازان جالب به نظر می‌رسد. حال طبق اخبار و گزارشات منتشر شده، افزوده شدن دیگر عناوین شرک یوبی‌سافت در دستور کار قرار گرفته است. با ما در ادامه همراه باشید.

طی اطلاعیه‌هایی که شرکت اپیک گیمز ارائه داد، آن‌ها قصد دارند بازی‌های بیشتری از یوبی‌سافت را به ویترین فروش خود اضافه کنند. این خبر بسیاری از دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی را خوشحال و هیجان‌زده کرده است. شرکت اپیک گیمز در این مورد این‌گونه بیان کرد:

ما به عنوان یکی از طرفداران چند ساله‌ی یوبی‌سافت، بسیار خرسند هستیم تا ساخته‌های بیشتری از این شرکت معتبر را به فروشگاه خود اضافه کنیم. در این راستا هم رابطه‌ی دوستانه‌ی ما با هم بهتر خواهد شد و هم ۸۸ درصد از سود حاصله نیز به عنوان یک انگیزه‌ی خوب به این شرکت تقدیم می‌شود. امیدوار هستیم تا در آینده سرمایه گذاری‌های بیشتری از سوی یوبی‌سافت شامل حال ما شود.

آقای کریس ارلی (Chris Early) از طرف شرکت یوبی‌سافت بیان کرد:

ما از اعتماد خود به شرکت اپیک گیمز بسیار مطمئن هستیم و قصد داریم فضایی مهیج را برای طرفداران خود به واسطه‌ی فروشگاه این شرکت، ایجاد کنیم. پیش‌فروش یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ یعنی Tom Clancy’s The Division 2 نیز در ویترین اپیک گیمز اجرا خواهد شد و همان‌طور که در جریان هستید، این بازی در تاریخ جمعه ۲۷ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ (۱۵ مارس ۲۰۱۹ میلادی) به صورت رسمی عرضه می‌شود.

یکی از نکات مهم این موضوع این است که تا الان تنها بازی The Division 2 اعلام شد که به صورت انحصاری در فروشگاه اپیک گیمز قرار می‌گیرد و از انحصاری بودن دیگر عناوین شرکت یوبی‌سافت اطلاعاتی وجود ندارد. با این حال بازی‌هایی هستند که صفحاتی از فضای استیم (Steam) را به خود اختصاص داده‌اند و به نظر می‌رسد به صورت مشترک، در هر دو فروشگاه اینترنتی اپیک گیمز و استیم قرار خواهند گرفت.

علاوه بر موارد گفته شده، مطبوعات از بازی‌های آینده‌ی شرکت یوبی‌سافت گزارشاتی را منتشر کردند. طبق این گزارشات، به نظر می‌رسد که بازی‌های در حال توسعه و ساخت شرکت یوبی‌سافت نیز به فروشگاه بزرگ اپیک گیمز اضافه خواهند شد. البته ممکن است عناوین پیشین این شرکت بازی‌سازی نیز مورد بحث قرار گرفته و به ویترین اپیک گیمز افزوده شود.

شایان ذکر است که اگر شرکت اپیک گیمز موفق شود تا عناوین و ساخته‌های یوبی‌سافت را به انحصار خود در آورد و به فروشگاه خود اضافه کند، بی‌شک کاربران و طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کرده و در صنعت گیمینگ بیش از پیش پیشرفت خواهد کرد. در آخر نیز برای مشاهده‌ی لیست بازی‌های انحصاری ویترین شرکت اپیک گیمز، از این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا دیدن کنید.

منبع متن: gamefa