متین دانلود

  • تاریخ : ۱۲ام تیر ۱۳۹۷

آقای “تاد هاوارد” در مراسم E3 اعلام کرد که عنوان Starfield برای نسل بعد توسعه می‌یابد و مواردی مانند موتورگرافیکی جدید و تیزری کوتاه به ما نوید یک بازی نسل بعدی را می‌دهند که احتمالا چند سالی تا عرضه آن فاصله داریم.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از PSU، در کنفرانس Gamelab اسپانیا آقای هاوارد در مصاحبه‌ای با Eurogamer اعلام کرد که منظور از “کنسول‌های نسل بعد” چه چیزی است:

“این برای ما دو معنا دارد، یکی معنای سخت‌افزاری و دیگری معنای نرم‌افزاری. و همچنین موضوع گیم‌پلی نیز مطرح است. یک بازی نقش‌آفرینی تک‌نفره نسل بعدی باید چه حسی داشته باشد؟”

“این موضوع که ما باید آن را بر روی چه سیستم‌هایی منتشر کنیم به بخش سخت‌افزار و نیازهای سخت‌افزاری مرتبط است. در مورد Starfield همچنان سخت‌افزارها را بررسی می‌کنیم. ما به آینده خیلی دور هم فکر می‌کنیم بنابراین چیزی خواهیم ساخت که با سخت‌افزار نسل بعدی هماهنگ باشد. این چیزی است که در حال حاضر توسعه می‌دهیم اما این بدان معنا نمی‌باشد که شاهد عرضه بازی بر روی کنسول‌های نسل‌حاضر نباشیم.”

از طرف دیگر آقای هاوارد به طرفداران Bethesda اطمینان داد که Starfield در ژانر نقش‌آفرینی نوآوری‌های زیادی را به ارمغان می‌آورد اما همچنان المان‌هایی از Fallout و Elder Scrolls در آن دیده خواهد شد و کسی که آن را تجربه کند متوجه خواهد شد که توسط Bethesda Studios ساخته شده است.

نظر شما در این مورد چیست؟

منبع متن: pardisgame