متین دانلود

  • تاریخ : ۴ام بهمن ۱۳۹۷

به تاریخ انتشار بازی Kingdom Heats III کم‌کم نزدیک می‌شویم و اکنون شاهد انتشار نقدها و نمرات این بازی هستیم. با گیمفا و جزئیات نقدهای این بازی همراه باشید. بازی Kingdom Heats III یکی از محبوب‌ترین عناوین ژاپنی در چند ماه اخیر محسوب می‌شود. اگر جدول‌های هفتگی مجله‌ی فامیتسو را دنبال کرده باشید، متوجه شده‌اید که […]

پادشاه قلمروی قهرمانان | نقدها و نمرات بازی Kingdom Hearts III

به تاریخ انتشار بازی Kingdom Hearts III کم‌کم نزدیک می‌شویم و اکنون شاهد انتشار نقدها و نمرات این بازی هستیم. با گیمفا و جزئیات نقدهای این بازی همراه باشید.

بازی Kingdom Hearts III یکی از محبوب‌ترین عناوین ژاپنی در چند ماه اخیر محسوب می‌شود. اگر جدول‌های هفتگی مجله‌ی فامیتسو را دنبال کرده باشید، متوجه شده‌اید که چندین و چند هفته است که این بازی در سه رتبه‌ی اول آن قرار دارد. نیاز به ذکر نیست که این بازی نه تنها دارای گرافیک خوب و گیم‌پلی عالی است، بلکه لیست شخصیت‌های بلندبالای آن نیز مزید بر علت می‌شود که محبوبیت آن بالاتر برود.

همان‌طور که خبر دارید، بازی Super Smash Bros حکم کراس‌اور نهایی را برای کنسول نینتندو سوئیچ دارد و همین نقش را نیز بازی Kingdom Hearts III برای کنسول‌ها ایفا می‌کند. شخصیت‌های زیاد و محبوبی از هر دنیایی که فکر کنید در این بازی حضور دارند. از کاپیتان جک گنجشکه تا وینی پو و هرکولس، همگی در این بازی وجود دارند.

انتظارات زیادی از این بازی می‌رفت و به نظر می‌رسد که سازندگان به خوبی توانسته‌اند از عهده‌ی وظیفه‌ای که بر دوش آنان بوده، بر بیایند. در قسمت زیر می‌توانید نقدهای دقیق و کامل این بازی را از نظر بزرگ‌ترین منتقدین این صنعت مطالعه کنید.

۹٫۵/۱۰ :Game Informer

با این که بازی Kingdom Hearts III بدون نقص نیست، ولی دقیقا همان چیزی است که برایش منتظر بودیم. در انتهای این بازی من واقعا از سفری که با شخصیت‌های مختلف این عنوان داشتم، راضی بودم. جهان این بازی به همراه شخصیت‌های دوست‌داشتنی دیزنی و البته باس‌فایت‌های چالش‌برانگیز و جذاب، تجربه‌ای دل‌انگیز را به ارمغان می‌آورند. با توجه به آن چه تا به اکنون دیده‌ایم، این سری هنوز هم پتانسیل بسیار خوبی برای ادامه دارد و آینده‌ای درخشان را برای آن انتظار داریم.

۹/۱۰ :Multiplayer.it

این بازی شاید کمی در حیطه‌ی داستان‌سرایی و گیم‌پلی گیج‌کننده باشد ولی به خوبی تمامی سوال‌هایی که هوادران دارند را پاسخ می‌دهد.

۹/۱۰ :IGN Italia 

این بازی از نظر بصری یک دست‌آورد شگفت‌انگیز است و Kingdom Hearts III حسن ختامی بسیار عالی برای این فرانچایز با سابقه محسوب می‌شود.

۸٫۷/۱۰ :IGN

من از ساخته‌ی استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix) به دلیل شخصیت‌های جذاب و گیم‌پلی دوست‌داشتنی نهایت لذت را بردم. با این که داستان‌سرایی بازی می‌توانست کمی بهتر باشد ولی همین امر که چنین شخصیت‌هایی دور هم جمع شده‌اند داستانی چنین جذاب را روایت کرده‌اند، امری شگفت‌انگیز است. من هنوز هم دیدن این شخصیت‌ها را که بعد از نسخه‌ی اول ملاقات نکردیم، دوست دارم و باید ذکر کنم که این سری هنوز پتانسل بسیار خوبی دارد. من پس از تمام کردن بازی نیز علاقه داشتم تا دوباره به دنیای Kingdom Hearts III برگردم، تک‌تک جزئیات آن را بررسی کنم و از آنان لذت ببرم.

۸/۱۰ :GameSpot

در سال ۲۰۰۲، من جزیره‌ی دیزنی و شخصیت‌های آن را ترک کردم ولی اکنون در سال ۲۰۱۹ باری دیگر به سراغ آنان رفته‌ام و باید بگویم که این تجدید دیدار، واقعا لذت‌بخش بود.

۸/۱۰ :Eurogamer Italy

بازی Kingdom Hearts III به خوبی تمامی مواردی که می‌تواند آن را به یکی از بهترین نسخه‌های این فرانچایز تبدیل کند را دارا است. ولی این بازی در داستان‌سرایی کمی ایراد دارد.

بازی Kingdom Hearts III در تاریخ سه شنبه، ۹بهمن سال ۱۳۹۷ شمسی مصادف با ۲۹ ژانویه‌ی سال ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

منبع متن: gamefa