متین دانلود

  • تاریخ : ۵ام بهمن ۱۳۹۷

بازی Spider-Man یک رکورد دیگر را نیز به نام خود ثبت کرد. اکنون شاهد آن هستیم که این عنوان به پرفروش‌ترین بازی ابرقهرمانی ۱۵ سال اخیر تبدیل شده است. ابتدا لازم است تا توضیحات کوچکی در رابطه با تیم NPD در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم. NPD گروه یا تیمی است که در رابطه […]

NPD: بازی Spider-Man پرفروش‌ترین بازی ابرقهرمانی ۱۵ سال اخیر است

بازی Spider-Man یک رکورد دیگر را نیز به نام خود ثبت کرد. اکنون شاهد آن هستیم که این عنوان به پرفروش‌ترین بازی ابرقهرمانی ۱۵ سال اخیر تبدیل شده است.

ابتدا لازم است تا توضیحات کوچکی در رابطه با تیم NPD در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم. NPD گروه یا تیمی است که در رابطه با فروش اجناس مختلف در بازار جهانی (معمولا آمریکا، اروپا و آسیا) اطلاعات جالب و البته آنالیزهای مهمی را منتشر می‌کند تا کاربران هر چه راحت‌تر بتوانند برای خرید یک کالا تصمیم بگیرند. این گروه تا چندی پیش National Purchase Diary نام داشت که اکنون به NPD معروف است. قابل ذکر است که اطلاعات منتشر شده توسط این گروه، کاملا معتبر هستند و در حال حاضر جزو تحلیلگران بزرگ دنیا محسوب می‌شوند.

طبق آخرین پستی که یکی از اعضای این گروه در صفحه‌ی رسمی توئیتر خود قرار داده است، بازی Spider-Man پرفروش‌ترین بازی ابرقهرمانی در ۱۵ سال اخیر است. در این مدت شاهد عرضه‌ی سری Arkham از طرف استودیوی راک‌استدی (Rocksteady) برای شخصیت محبوب بتمن بوده‌ایم. در این میان حرف از آن نیست که شخصیت بتمن و یا بازی‌های ساخته شده توسط راک‌استدی از نظر کیفیت ضعیف‌تر از بازی Spider-Man عمل کرده‌اند، بلکه تنها مقایسه از نظر فروش انجام شده است. این افتخار چه برای سونی و چه برای استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) که چنین عنوان قدرتمندی را تحویل بازی‌بازان داده است قطعا ارزشمند است. بازی Spider-Man فراتر از انتظارات بازی‌بازان و منتقدین عمل کرد و تا به اکنون رکوردهای زیادی را جابجا کرده است. برای مثال تا قبل از این عنوان، بازی Uncharted 4 ساخته‌ی استودیوی خلاق ناتی‌داگ (naughty Dog) در کشور بریتانیا سریع‌ترین فروش را در بین بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن ۴ داشت ولی با انتشار بازی Spider-Man، مرد عنکبوتی با کنار زدن نیتن دریک (Nathan Drake) این مقام را به خود اختصاص داد.

بازی Spider-Man هم‌اکنون به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌‌استیشن ۴ در دسترس است. نقد و بررسی کامل این بازی تحت عنوان تارهای اسپایدی چسبناک‌تر از همیشه | نقد و بررسی بازی Marvel’s Spider-Man برای شما مهیا شده است. همچنین برای مشاهده‌ی نقد ویدئویی می‌توانید به ویدئو گیمفا: تارهای چسبنده اسپایدی و اینسامنیاک به قلب گیمرها! | بررسی ویدئویی بازی Spider-Man مراجعه کنید. اگر از علاقه‌مندان به این شخصیت کمیک‌بوکی هستید، می‌توانید مقاله‌ای که توسط سعید حلاجیان در رابطه با دشمنانی که در آینده ممکن است در نسخه‌ دوم این بازی مشاهده کنیم، نوشته شده است را تحت عنوان هشت شخصیت شروری که انتظار داریم در Spider-Man 2 حضور داشته باشند مطالعه کنید.

منبع متن: gamefa