متین دانلود

  • تاریخ : ۲۲ام بهمن ۱۳۹۷

با انتشار عناوین Resident Evil 2 Remake و Kingdom Hearts 3، حالا فضای بیشتری در صدر لیست موردانتظار‌ترین بازی‌‌های فامیتسو آزاد شده است. اما ظاهراً بازی‌های دیگر هنوز هم باید برای بدست آوردن رتبه‌ی دوم تلاش کنند؛ چراکه جایگاه اول این فهرست متعلق به Final Fantasy 7 Remake است. همانند هفته‌ی گذشته و بسیاری از […]

Final Fantasy 7 Remake در صدر فهرست مورد انتظار‌ترین بازی‌های فامیتسو

با انتشار عناوین Resident Evil 2 Remake و Kingdom Hearts 3، حالا فضای بیشتری در صدر لیست موردانتظار‌ترین بازی‌‌های فامیتسو آزاد شده است. اما ظاهراً بازی‌های دیگر هنوز هم باید برای بدست آوردن رتبه‌ی دوم تلاش کنند؛ چراکه جایگاه اول این فهرست متعلق به Final Fantasy 7 Remake است.

همانند هفته‌ی گذشته و بسیاری از هفته‌های دیگر، عنوان بشدت مورد انتظار اسکوئر انیکس(Square Enix) از جایگاه خود تکان نخورده است. همچنین با توجه به مشاهده‌ی Animal Crossing در رتبه‌ی دوم و Devil May Cry 5 در جایگاه سوم، مکان قرار گیری بازی‌‌های صدر لیست بدون تغییر مانده است.

از طرف دیگر، بازی Super Robot Wars T موفق شده تا با پشت سر گذاشتن Dragon Quest 11 S که حالا در جایگاه ششم حضور دارد، به رتبه‌ی چهارم دست پیدا کند. در بین این دو بازی و در رتبه‌ی پنجم لیست، عنوان ریمستر Catherine: Full Body قرار گرفته است.

مثل همیشه، بازی‌های انحصاری نینتندو سوییچ نیز بخش زیادی از این فهرست را تشکیل می‌دهند. علاوه بر Animal Crossing، عناوین Fire Emblem: Three Houses در رتبه‌ی هفتم، Shin Megami Tensei 5 در جایگاه هشتم و Bayonetta 3 در رتبه‌ی نهم، از دیگر نمایندگان این کنسول ترکیبی محسوب می‌شوند.

شما می‌توانید لیست ۱۰ بازی مور انتظار فامیتسو را در ادامه مشاهده کنید. تمامی آرا در بازه‌ی بین پنجشنبه ۲۷ دی (۱۷ ژانویه) و چهارشنبه ۳ بهمن (۲۳ ژانویه) جمع آوری شده‌اند. اعداد نوشته شده‌ در رو به روی نام بازی‌ها، نشان دهنده‌ی تعداد آرای مخاطبین مجله است.

۱-[پلی‌استیشن ۴] Final Fantasy VII Remake – ۸۰۶
۲-[نینتندو سوییچ] Animal Crossing – ۴۴۸
۳-[پلی‌استیشن ۴] Devil May Cry 5 – ۴۳۸
۴-[پلی‌استیشن ۴] Super Robot Wars T – ۴۰۳
۵-[پلی‌استیشن ۴] Catherine: Full Body – ۳۸۹
۶-[نینتندو سوییچ] Dragon Quest XI S – ۳۷۴
۷-[نینتندو سوییچ] Fire Emblem: Three Houses – ۳۰۷
۸-[نینتندو سوییچ] Shin Megami Tensei V – ۳۰۵
۹-[نینتندو سوییچ] Bayonetta 3 – ۲۸۰
۱۰-[پلی‌استیشن ۴] Dead or Alive 6 – ۲۷۸

منبع متن: gamefa