متین دانلود

  • تاریخ : ۲۲ام بهمن ۱۳۹۷

همان‌طور که می‌دانید، شرکت مایکروسافت در تلاش است تا محتوای فرست پارتی خود را تقویت کند و یکی از برنامه‌های بزرگ این شرکت، ساخت یک استودیوی کاملاً جدید است. حاصل زحمات اخیر مایکروسافت، استودیوی The Initiative بوده که با رهبری آقای درل گلگر (Darrell Gallagher)، مدیر سابق کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics)، در حال استخدام افراد با […]

تهیه کننده‌ی سونی به استودیوی Initiative مایکروسافت پیوست

همان‌طور که می‌دانید، شرکت مایکروسافت در تلاش است تا محتوای فرست پارتی خود را تقویت کند. یکی از برنامه‌های بزرگ این شرکت، ساخت یک استودیوی کاملاً جدید است. حاصل زحمات اخیر مایکروسافت، استودیوی The Initiative بوده که با رهبری آقای درل گلگر (Darrell Gallagher)، مدیر سابق کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics)، در حال استخدام افراد با استعدادی است.

از توسعه دهندگان سابق راک‌استار (Rockstar) و اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) گرفته تا طراح مراحل و تهیه کننده‌ی بازی God of War؛ نام افراد مهمی با این استودیو عجین شده است. حالا می‌توانید نام فرد دیگری را نیز به این لیست اضافه کنید. خانم ویکتوریا میلر (Victoria Miller)، تهیه کننده‌ی کار کشته‌ی سونی که هشت سال در این شرکت فعالیت داشته و به انتشار بازی‌های زیادی کمک کرده است، هم‌اکنون بخشی از خانواده‌ی The Initiative محسوب می‌شود.

با بررسی صفحه‌ی لینکدین وی مشاهده می‌کنیم که در طی هشت سال فعالیت خانم میلر در شرکت سونی، وی برروی Beyond: Two Souls، LittleBigPlanet 3 ،Until Dawn، Detroit: Become Human ،No Man’s Sky و بسیاری بازی دیگر کار کرده است. این یک کارنامه‌ی درخشان بوده و واضح است که خانم میلر نقش مهمی را در این استودیو و همچنین بازی در دست ساخت آن‌ها ایفا خواهد کرد.

منبع متن: gamefa