متین دانلود

  • تاریخ : ۲۵ام بهمن ۱۳۹۷

ظاهراً به زودی شاهد نتیجه‌ی خرید‌های تمام نشدنی تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) خواهیم بود. طبق اطلاعات جدید، این شرکت در حال توسعه‌ی ۷۷ بازی است که هنوز برخی از آن‌ها معرفی نشده‌اند. البته باید اعلام کنیم که رقم اعلام شده مربوط به انتهای سال گذشته می‌شود. پس احتمالاً در حال حاضر بازی‌های بیشتری در دست […]

شرکت تی‌آچ‌کیو نوردیک ۷۷ بازی در حال توسعه دارد

ظاهراً به زودی شاهد نتیجه‌ی خرید‌های تمام نشدنی تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) خواهیم بود. طبق اطلاعات جدید، این شرکت در حال توسعه‌ی ۷۷ بازی است که هنوز برخی از آن‌ها معرفی نشده‌اند.

البته باید اعلام کنیم که رقم اعلام شده مربوط به انتهای سال گذشته می‌شود. پس احتمالاً در حال حاضر بازی‌های بیشتری در دست ساخت قرار دارند. همان‌طور که می‌دانید، این شرکت به تازگی استودیوی وارهورس (Warhorse)، توسعه دهندگان عنوان نقش آفرینی Kingdom Come: Deliverance، را خریداری کرده است. همچنین می‌دانیم که تی‌اچ‌کیو نوردیک هنوز برای بازی Darksiders III برنامه داشته و قصد دارد چندین بسته‌ی الحاقی را برای آن منتشر کند.

آقای لارس وینگفورس (Lars Wingefors)، مدیرعامل تی‌اچ‌کیو نوردیک، اعلام کرد:

ما مشتاقانه منتظر هیجان‌ انگیز‌ترین سال خود هستیم.

تا انتهای سه ماه آخر سال، ما ۷۷ بازی در حال توسعه داشتیم. ۴۸ عنوان هنوز معرفی نشده‌اند که برخی از آن‌ها در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهند شد.

طبق گزارش مالی تی‌اچ‌کیو نوردیک، فروش Net Sales، میزان درآمدی که پس از کسر حقوق، هزینه‌ی دریافتی و تخفیف بدست ‌می‌آید، این ناشر سوئدی نسبت به سال گذشته ۷۱۳ درصد افزایش داشته و هم‌اکنون به رقم ۴۴۷/۶ میلیون دلار رسیده است؛ این جهش فوق‌ العاده مستقیماً با خرید‌های متعدد این شرکت و البته مهم‌ترین آن‌ها یعنی خرید دیپ سیلور (Deep Silver) ارتباط دارد.

تی‌اچ‌کیو نوردیک حدود ۱۰۰ آی‌پی متفاوت را در اختیار دارد. به نظر شما شاهد چه عناوینی خواهیم بود؟

منبع متن: gamefa