متین دانلود

  • تاریخ : ۱۵ام تیر ۱۳۹۷

مهم نیست که یک بازی چقدر قدیمی باشد و چند سال قبل عرضه شده باشد، ماد سازها از مهارت خود استفاده خواهند کرد تا بازی مورد علاقه شما دقیقا مانند بازی‌های به روز و جدید به نظر برسند. همانطور که گفته شد زمان عرضه یک بازی در جلوه‌های بصری آن شاید دیگر مسئله مهمی به […]

Fallout 4 با ماد Visceral ENB زیباتر از همیشه به نظر می‌رسد

مهم نیست که یک بازی چقدر قدیمی باشد و چند سال قبل عرضه شده باشد، ماد سازها از مهارت خود استفاده خواهند کرد تا بازی مورد علاقه شما دقیقا مانند بازی‌های به روز و جدید به نظر برسند.

همانطور که گفته شد زمان عرضه یک بازی در جلوه‌های بصری آن شاید دیگر مسئله مهمی به نظر نرسد چرا که ماد سازها تمام نبوغ و خلاقیت خود را به کار می‌گیرند تا یک بازی ویدئویی طوری جلوه کند که انگار همین امروز عرضه شده است. البته به جز جلوه‌های بصری و گرافیکی این ماد ها در زمینه‌های مختلف دیگری نیز ساخته می‌شوند که هدف نهایی از ساخت همه آن ارائه تجربه‌ای جدید‌تر و تازه‌تر برای بازی‌بازان است. اما ما در این جا می‌خواهیم درمورد آخرین مادی که برای بازی Fallout 4 عرضه شده صحبت کنیم؛ این ماد جدید Visceral ENB نام دارد که باعث می‌شود این بازی زیباتر و چشم‌نوازتر از هر زمان دیگری به نظر برسد.

ماد گرافیکی The Fallout 4 Visceral ENB که با تمام ماد های گرافیکی پیش از خود نیز سازگار و هماهنگ است، بهترین و واقع گرایانه‌ترین جلوه‌های بصری را به بازی شما منتقل می‌کند و باعث می‌شود شما از لحظه لحظه گشت و گذار در محیط این بازی لذت ببرید. سازنده این ماد درمورد آن اظهار کرده که:

این بهترین ماد ENB است که من در چند وقت اخیر تجربه کردم به همین دلیل هم تصمیم گرفتم که آن را با شما به اشتراک بگذارم. آب و هوای زنده و سرحال، طوفان‌های واقع گرایانه و همینطور جلوه‌ها و افکت‌های گرافیکی چشم نواز از جمله ویژگی‌های این ماد هستند.

من هنوز روی نسخه NAC آن در حال کار هستم که زمان زیادی هم از من گرفته اما بی شک در حال حاضر قابل بازی است و من به محض انجام اخرین تغییرات، قبل از این که دیر شود آن‌ را به‌روزرسانی خواهم کرد.

اگر به هر دلیلی از سایه‌های بازی خود خسته شده‌اید، فقط منوی ENB را باز کنید و روی فعال کردن skyao کلیک کنید که باعث افزایش روشنایی سایه‌ها می‌شود. من خودم به شخصه ترجیح می‌دهم این را خاموش نگه دارم. قبل از فعال کردن این ماد مطمئن شوید که ماد ELFX را دارید و مطمئن شوید که نور پردازی ENB را نیز به درستی تغییر داده‌اید. این ماد باعث می‌شود که جلوه‌های بصری و گرافیکی این بازی را در واقع گرایانه‌ترین حالت ممکن مشاهده کنید.

Fallout 4 در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

منبع متن: gamefa