متین دانلود

  • تاریخ : ۱۷ام تیر ۱۳۹۷

پس از نمایش بازی Fallout 76 و تریلرهای آن طی E3 2018، لحظه شماری طرفداران برای عرضه‌ی نسخه‌ی آزمایشی بازی شروع شده است. این نسخه از سری Fallout تجربه‌ای کاملا جدید و در واقع اولین شماره از سری است که تمام آنلاین است و این تصمیم نیز بازخوردهای متفاوتی دریافت کرده‌ است. عده‌ای معتقدند به علت […]

بتسدا: Fallout 76 در هنگام عرضه کامل نخواهد بود

پس از نمایش بازی Fallout 76 و تریلرهای آن طی E3 2018، لحظه شماری طرفداران برای عرضه‌ی نسخه‌ی آزمایشی بازی شروع شده است. این نسخه از سری Fallout تجربه‌ای کاملا جدید و در واقع اولین شماره از سری است که تمام آنلاین است و این تصمیم نیز بازخوردهای متفاوتی دریافت کرده‌ است. عده‌ای معتقدند به علت تجرد پروتاگونیست بازی و جو سنگین و تاریک بازی، تجربه‌ی آن در تنهایی بسیار آزاردهنده  است و وجود دیگر بازیکنان ممکن است این فضا را بهبود بخشد و بخش دیگر خواهان تجربه‌ی همیشگی سری در کنار بهبود المان‌های ضعیف است.

در پی این اظهارات، کارگردان بازی، تاد هاوارد (Todd Howard)، در استودیو‌ی بازی در شهر بارسلونا اعلام کرد:

به علت ذات Fallout 76 که تمام آنلاین است و همچنین تجربه‌ی تیم سازنده در  تمام شماره‌های قبلی سری، مشخص است که این بازی در زمان عرضه کامل نخواهد بود و اعضای تیم به مرور زمان و با کسب تجربه و وقت بیشتر، محتویات بیشتری برای آن عرضه کنند و بدون شک مدتی زمان می‌برد تا مشکلات بازی حل شوند.

ما با طرفداران آشناییم و پروژه ما مطابق با سلیقه‌ی آن‌ها خواهد بود. ما خود ریتمی در ذهن داریم و باید ببینیم که کارها به چه صورت پیش خواهد رفت. اگرچه اولویت بندی خود را میدانیم اما همواره به بازی‌های چندنفره‌ی بزرگ می‌نگریم و از خود می‌پرسیم چه کسانی و چگونه آن‌ها را ساخته‌اند. ما چطور می‌توانیم به این موفقیت دست یابد.

اگر در زمان عرضه همه چیز کامل باشد، ما می‌توانیم محتویات بیشتری تولید کنیم؛ اما مشخص است که احتمال چنین اتفاقی کم است. ما اولویت‌هایمان را می‌دانیم. این پروژه برای ما تجربه‌ای جدید و بزرگ خواهد بود.

مشخصا بتسدا تمام تلاش خود برای خلق تجربه‌ای لذت‌بخش خواهد کرد؛ اما قولی در این مورد و ارائه کمال پروژه را نمیدهد. این بازی برای عرضه در ۲۳ آبان (۱۴ نوامبر) و به مقصد پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی برنامه ریزی شده است.

 

منبع متن: gamefa