متین دانلود

  • تاریخ : ۱۷ام تیر ۱۳۹۷

Ghost of Tsushima

بازی Ghost of Tsushima به مانند عناوین جهان‌باز زیاد دیگری به بازیکن آزادی انجام این بازی به روش دلخواه خودش را می‌دهد.

در حالی که نمایش گیم‌پلی نسبتا طولانی بازی در کنفرانس خبری PlayStation برای E3 2018 مخفی‌کاری را بیشتر برای ابزاری به‌منظور از بین بردن دشمنان نشان داد، استودیوی Sucker Punch نمی‌خواهد مردم را مجبور به انجام مخفی‌کاری کند. بازیکنان در طول تجربه Ghost of Tsushima می‌توانند به انتخاب خود از طریق سایه یا به‌طور مستقیم با موقعیت‌های مختلف به مقابله بپردازند.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از Comicbook، کریس زیمرمن به عنوان کارشناس و بنیان‌گذار استودیوی Sucker Punch در رابطه با نحوه بازی گفت “به عنوان یک بازیکن، این واقعا به شما بستگی دارد. این یک عنوان جهان‌باز است و شما می‌توانید مسیر خود را انتخاب کنید. Ghost of Tsushima برای افرادی که چند روش برای بازی کردن در اختیار می‌گیرند باید خوب باشد. کسانی هستند که به دنبال چیزهای متفاوت هستند و باید این را به آن‌ها ارائه دهیم. برخی مردم سبک ناب و اصیل سامورایی را می‌پسندند که آن‌ها مستقیم به سمت مبارزه با دشمنان می‌روند. تعدادی دیگر هم به مانند یک شبح عالی بازی می‌کنند و نمی‌خواهند هیچ یک از دشمنان متوجه آن‌ها شوند.”

با توجه به صحبت‌های زیمرمن، در Ghost of Tsushima لحظاتی وجود دارد که بازیکن را به یک سبک بازی کردن خاص هدایت می‌کند اما Sucker Punch می‌خواهد بازیکن به هر اندازه که قصد دارد، تعادل ایجاد کرده باشد:

لحظات و موقعیت‌هایی در بازی به‌وجود می‌آیند که می‌بینید باید حتما به یک روش مشخص و خاص به تجربه بازی بپردازید اما قطعا هر بازیکن نسبت به یک بازیکن دیگر، تعادل خاصی دارد بنابراین چنین چیزی به خود شما بستگی خواهد داشت.

Ghost of Tsushima در تاریخ نامشخصی برای کنسول PS4 به‌طور انحصاری منتشر خواهد شد.

منبع متن: pardisgame