متین دانلود

  • تاریخ : ۱۹ام تیر ۱۳۹۷

ظاهراً تعدادی بازی مستقل بر روی نینتندو سوییچ بیش از یک‌میلیون نسخه به فروش رفته‌اند. اخیراً کنسول نینتندو سوییچ به بهشتی برای سازندگان بازی‌های مستقل تبدیل شده است. هر هفته تعدادی بازی مستقل برروی این پلتفرم عرضه می‌شود. دلیل این امر ساده است؛ این بازی‌ها روی سوییچ بیشتر به فروش می‌روند و سازندگان هرچه بیشتر […]

نینتندو می‌خواهد هر هفته ۲۰ تا ۳۰ بازی مستقل برای سوییچ منتشر کند

ظاهراً تعدادی بازی مستقل بر روی نینتندو سوییچ بیش از یک‌میلیون نسخه به فروش رفته‌اند.

اخیراً کنسول نینتندو سوییچ به بهشتی برای سازندگان بازی‌های مستقل تبدیل شده است. هر هفته تعدادی بازی مستقل برروی این پلتفرم عرضه می‌شود. دلیل این امر ساده است؛ این بازی‌ها روی سوییچ بیشتر به فروش می‌روند و سازندگان هرچه بیشتر عناوین خود را برای این پلتفرم در اولویت قرار می‌دهند.

نینتندو می‌خواهد این رویه را در آینده نیز ادامه دهد و حتی پا فراتر گذارد. در جلسه‌ای که بین سهامداران برگزار شد، افسر اجرایی ارشد نینتندو، سوسومو تاناکا (Susumu Tanaka)، اعلام کرد که نینتندو می‌خواهد بتواند هر هفته ۲۰ تا ۳۰ بازی مستقل برای سوییچ عرضه کند. همچنین به این موضوع اشاره کرد که چندین بازی مستقل روی نینتندو سوییچ بیش از یک‌میلیون نسخه فروخته‌اند که این نکته می‌تواند سوییچ را برای سازندگان بازی‌های مستقل جذاب جلوه دهد. او گفت:

ما در نسل کنسول وی یو شروع به کار با سازندگان بازی‌های مستقل کردیم. برای نینتندو سوییچ ما یک فضای سازندگی ایجاد کرده‌ایم که از موتور یونیتی پشتیبانی می‌کند. از این موتور در گوشی‌های هوشمند و پلتفرم‌های دیگر استفاده می‌شود. ما همچنین در نمایشگاه‌های بازی‌های رایانه‌ای و دیگر رویدادها در نواحی مختلف، با سازندگان بازی‌های مختلف در ارتباط هستیم. ما همچنین در رویداد بازی‌های مستقل BitSummit که در کیوتو برگزار شد، برای نینتندو یک غرفه داشتیم که در آن چندین بازی را نمایش دادیم. برخی از بازی‌های مستقلی که عرضه شده‌اند بیش از یک‌میلیون نسخه در جهان به فروش رفته‌اند. به دنبال این هستیم که در آینده هر هفته حدود ۲۰ تا ۳۰ بازی مستقل برای نینتندو سوییچ منتشر کنیم و مطمئناً انتظار داریم که بازی‌های فوق‌العاده‌ای را در میان آن‌ها ببینیم.

بازی‌های مستقل در فهرست بهترین بازی‌های نینتندو سوییچ جایگاه ویژه‌ای دارند. بازی‌های شناخته‌شده‌ای مانند Stardew Valley یا Hollow Knight یا بازی‌های جدیدی مانند Golf Story یا Celeste با توجه به فروششان، به بخش مهمی از عناوین نینتندو سوییچ تبدیل‌شده‌اند. طبیعی است که دارندگان کنسول سوییچ هم مشتاق چنین بازی‌هایی هستند و اگر سازندگان بازی‌های بزرگ از سوییچ پشتیبانی نکنند، بازار را به‌طور کامل در اختیار بازی‌سازان مستقل قرار می‌دهند. آن‌ها هم از پر کردن جای خالی سازندگان بازی‌های بزرگ خوشحال خواهند بود.

منبع متن: gamefa