متین دانلود

  • تاریخ : ۲۱ام تیر ۱۳۹۷

شرکت الکترونیک آرتس که یکی از بزرگترین ناشرین دنیای بازی‌های کامپیوتری می‌باشد، امروز اعلام کرد که استودیوی Industrial Toys را خریداری کرده است. این استودیوی مستقل در سال ۲۰۱۲، توسط مدیر سابق و پایه‌گذار بانجی (Bungie) یعنی آقای Alex Seropian تاسیس شده بود. آقای Seropian یکی از کهنه‌کاران و افراد با تجربه‌ی صنعت بازی‌های کامپیوتری می‌باشد. […]

الکترونیک آرتس استودیوی مستقل Industrial Toys را خریداری کرد

شرکت الکترونیک آرتس که یکی از بزرگترین ناشرین دنیای بازی‌های کامپیوتری می‌باشد، امروز اعلام کرد که استودیوی Industrial Toys را خریداری کرده است. این استودیوی مستقل در سال ۲۰۱۲، توسط مدیر سابق و پایه‌گذار بانجی (Bungie) یعنی آقای Alex Seropian تاسیس شده بود.

آقای Seropian یکی از کهنه‌کاران و افراد با تجربه‌ی صنعت بازی‌های کامپیوتری می‌باشد. پس از جدایی از بانجی، ایشان مدتی را با یک تیم توسعه‌دهنده‌ در استودیوی Wideload Games گذراندند. پس از اینکه این استودیو توسط دیزنی خریداری شد، آقای Seropian هدایت تیم بازی‌سازی این شرکت را به عهده گرفت. در سال ۲۰۱۲، آقای Seropian استودیوی مستقل خود را با نام Industrial Toys پایه‌گذاری کرد. این استودیوی در زمان فعالیت خود، بازی‌های Midnight Star و Midnight Star: Renegade را برای گوشی‌های هوشمند توسعه داده است.

از امروز، تمامی ۱۴ عضو اصلی این استودیوی مستقل به صورت رسمی تحت نام شرکت بزرگ الکترونیک آرتس به فعالیت خود ادامه خواهند داد. اگرچه هیچ اطلاعاتی از دلیل خرید این استودیو و یا پروژه‌های آینده‌ی آن‌ها منتشر نشده است. تنها بیان شده است که ” این استودیو به خلق ایده‌های جدید ادامه خواهد داد”.

خانم سامانتا رایان (Samantha Ryan) مسئول گروه‌های جهانی الکترونیک آرتس در بیانیه‌ای اعلام کرده است:

ما از اضافه شدن این افراد به تیم ما، کار برروی ایده‌های جدید و ساخت بازی‌های فوق‌العاده برای بازی‌بازان بسیار خوشحال هستیم.

جزییات قرارداد و مبلغ پرداختی برای خرید این استودیو اعلام نشده است. این اولین خرید شرکت الکترونیک آرتس، پس از خرید استودیوی ریسپان (Respawn) خالق بازی Titanfall با مبلغ ۴۵۰ میلیون دلار است.

منبع متن: gamefa