متین دانلود

  • تاریخ : ۲۱ام تیر ۱۳۹۷


به نظر می‌رسد که هنوز زمان زیادی تا عرضه‌ی عنوان Cyberpunk 2077 باقی مانده است، با اینحال ما هر روز اطلاعات جدیدی در رابطه با آن به دست می‌اوریم. حال مدیر استدیوی CD Projekt Red،‌ آدام کیسنسکی، اطلاعات جدیدی را از این بازی به اشتراک گذاشت.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از WccfTech، آدام کیسنسکی در مصاحبه با وب سایت لهستانی Parkiet درباره‌ی مراحل توسعه‌ی Cyberpunk 2077 صحبت کرد. او گفت که مراحل ساخت بازی درست مانند برنامه‌شان پیش می‌رود و به خوبی پیشرفت کرده است. با اینحال هنوز هم کار بسیاری باقی مانده که باید انجام شود.

“مراحل توسعه‌ی Cyberpunk 2077 در چه سطحی قرار دارد؟

این بازی هم اکنون فرایند تولید را می‌گذراند. در حال حاضر تیمی با تقریبا ۳۵۰ نفر عضو در استدیوی CD Projekt Red در حال کار بر روی این بازی هستند. این بزرگترین تیم در تاریخچه‌ی کار این استدیو است که صرف ساخت یک پروژه شده و با اینحال هنوز هم کارهای بسیار زیادی وجود دارد که ما باید آن را انجام دهیم و برنامه‌ی زیادی هم برای آن داریم، زیرا سطح انتظارات از ما بسیار بالاست. این انتظارات پس از نمایش ما در E3 به وضوح قابل مشاهده است و ما هم از به خاطر دستیابی به اینچنین کیفیتی بسیار خوشحالیم.”

علاوه بر این‌ها از Adam Kiciński پرسیده که ما چه زمانی چیزهای بیشتری از بازی می‌شنویم و او هم در حالی که مشخص بود نمی‌توانست اطلاعات بیشتری در این زمینه بدهد، نکات جالبی را درباره‌ی کمپین بازاریابی این بازی ارائه داد و گفت که زمان زیادی مانده تا دنیای بازی را به بازیکنان معرفی کنند. او اضافه کرد که نمایش E3 2018 تنها یک مقدمه برای یک چیز بزرگتر بود.

“چه زمانی اطلاعات بیشتری را در مورد Cyberpunk 2077 منتشر می کنید؟

افشای برنامه‌های تبلیغاتی از نظر بازاریابی غیر منطقی است، زیرا ما اثر شگفت زده کردن و متعجب ساختن مخاطبان را از دست می‌دهیم. قرار است روند این کمپین مدت‌ها طول بکشد. ما برای اولین بار در این چند سال، طرفداران را به یک جهان جدید می‌بریم و باید سعی کنیم تا بیشترین افراد ممکن را برای تجربه‌ی این بازی جذب کنیم. ما قصد داریم تا یک تاریخچه‌ی غنی و کامل برای این جهان بسازیم و بازیکنان را هم به خوبی مطلع سازیم.”

Cyberpunk 2077 هم اکنون برای پلتفرم‌های PC ،PS4 و Xbox One تائید شده است.

منبع متن: pardisgame