متین دانلود

  • تاریخ : ۲۱ام تیر ۱۳۹۷

رویداد کمیک کان سن دیگو ۲۰۱۸ هفته آینده برگزار خواهد شد. گرچه این رویداد خیلی با بازی‌های ویدئویی مرتبط نیست، اما اخیراً یکی از سازندگان بازی‌های اقتباسی از کمیک‌ها رسماً اعلام کرده که در این نمایشگاه حضور نخواهد داشت. جیمی واکر (Jamie Walker)، کارگردان حاضر در استودیوی راک‌استدی گیمز (Rocksteady Games)، در شبکه اجتماعی توییتر […]

رسماً تائید شد: بازی جدید Rocksteady در کمیک کان سن دیگو معرفی نخواهد شد

رویداد کمیک کان سن دیگو ۲۰۱۸ هفته آینده برگزار خواهد شد. گرچه این رویداد خیلی با بازی‌های ویدئویی مرتبط نیست، اما اخیراً یکی از سازندگان بازی‌های اقتباسی از کمیک‌ها رسماً اعلام کرده که در این نمایشگاه حضور نخواهد داشت.

جیمی واکر (Jamie Walker)، کارگردان حاضر در استودیوی راک‌استدی گیمز (Rocksteady Games)، در شبکه اجتماعی توییتر حضور یافته و بیان داشته که طرفداران این استودیو نباید انتظار معرفی بازی جدید آن‌ها را در رویداد SDCC داشته باشند. توییت وی به شرح زیر است:

مردم شروع کرده‌اند به پرسیدن این سوال که آیا راک‌استدی گیمز در SDCC امسال حضور خواهد داشت یا خیر: ما دوست داریم که آنجا باشیم اما هنوز آمادگی صحبت درباره بازی جدیدمان را نداریم. وقتی که زمانش برسد، اطلاعات بیشتری بدست خواهید آورد.

آخرین بازی راک‌استدی در سال ۲۰۱۶ میلادی وارد بازار شد که Batman: Arkham VR نام داشت و همزمان با عرضه هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر برای آن در دسترس قرار گرفت. پیش از آن و در ژوئن سال ۲۰۱۵ میلادی نیز بازی Batman: Arkham Knight را برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه کردند. با توجه به اینکه حدود سه سال از عرضه آخرین بازی بزرگ این استودیو می‌گذرد، خیلی‌ها منتظر معرفی پروژه جدید آن‌ها هستند که بنابر شایعات، بازی Superman خواهد بود. با این حال، با توجه به اینکه این استودیو دو رویداد E3 2018 و SDCC را نادیده گرفته، می‌توان گمان کرد که آن‌ها هنوز به زمان زیادی نیاز دارند تا درباره پروژه مخفی‌شان صحبت کنند.

اعضای استودیوی راک‌استدی تاکنون بارها درباره پروژه جدید این استودیو صحبت کرده‌اند و بیان داشته‌اند که بازی بعدی آن‌ها کاملاً متفاوت با دیگر ساخته‌های این استودیو خواهد بود. شاید به همین خاطر است که باید زمان زیادی برای معرفی این پروژه به انتظار بنشینیم. اما همانطور که واضح است، با توجه به سابقه راک‌استدی، معرفی پروژه جدید آن‌ها توجهات زیادی را به خود جلب خواهد کرد.

رویداد کمیک کان سن دیگو ۲۰۱۸ هفته آینده برگزار خواهد شد و از روز پنج شنبه ۲۸ تیر ماه (۱۹ جولای) آغاز به کار خواهد کرد و تا تاریخ یکشنبه ۳۱ تیر ماه (۲۲ جولای) ادامه خواهد داشت.

منبع متن: gamefa